OB Vizovice, občanské sdružení

 

Sídlo: Vizovice, 3. května 1280, PSČ 763 12
IČ: 26579596
DIČ: CZ26579596 - nejsme plátci DPH
Spolkový rejstřík: Krajský soud v Brně, oddíl L, vložka 13584
Stanovy: ve formátu PDF
Běžný účet: 2100036181/2010 vedený u Fio banka, a.s.
Členství v ČUS: organizační číslo - 3705185
Členství v ČSOS: Valašská oblast - číslo oddílu 1020
Oddílové oblečení: dres
Předseda oddílu: Martin Marek - mobil 736 540 494
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Vydané mapy

 

Rok Název mapy Měřítko Archiv
2011 Pulčín - Snoh 1:7500 info
2011 Zoologická 1:7500 info
2011 Ryzí z hor 1:15000 info
2011 Klasicky vařená 1:15000 info
2010 Sýkorné 1:10000 info
2009 Pulčínské skály 1:7500 info
2009 Končiny 1:10000 info
2007 Spletený vrch 1:15000 info
2007 Spletený vrch 1:10000 info
2007 Spletený vrch - východ 1:15000 info
2007 Spletený vrch - východ 1:10000 info
2007 Spletený vrch - západ 1:15000 info
2007 Spletený vrch - západ 1:10000 info
2007 Vizovice - škola 1:4000 info
2006 Vizovice - zámecký park 1:5000 info
2006 Základní škola Vizovice 1:1500 info
2005 Bárak 1:10000 info
2004 Nad Chrastěšovem 1:10000 info
2004 Vařákovy paseky - východ 1:20000 info
2004 Vařákovy paseky 1:20000 info
2003 Lačnovské skály 1:15000 info
2003 Račné 1:15000 info
2002 Hájek 1:5000 info
2001 Stráž 1:10000 info
2000 Vartovna 1:15000 info
1998 Sokolovna 1:2000 info
1998 Vizovice - zámecký park 1:5000 info
1997 Červenčica 1:15000 info
1996 Chrastí 1:15000 info
1994 Zelené údolí 1:15000 info
1992 Škola 1:5000 info
1988 Výpusta 1:15000 info
1984 Lázně 1:15000 info
1983 Bukovina I 1:15000 info
1983 Bukovina II 1:15000 info
1979 Háj 1:15000 info
1977 Čamínka 1:20000 info

 

Naši medailisté na Mistrovství ČR (ČSSR) v OB

 

Medaile  Rok  Jméno a příjmení Závod Katerogie
zlato 2006 Antonín Bednařík Mistrovství ČR na krátké trati H16
zlato 2005 Antonín Bednařík Mistrovství ČR ve sprintu H16
         
stříbro 2006 Antonín Bednařík Mistrovství ČR ve sprintu H16
         
bronz 2009 Ondřej Malý Mistrovství ČR na dlouhé trati H20
bronz 2008 David Burkart Mistrovství ČR oblastních výběrů žáci
bronz 1975 Karel Kršák Mistrovství ČSSR v nočním H16

 

 

Partneři oddílu

 

craft120

shocartpruh

krajpruh

nerezpruh

TOPlist