Co nás čeká v roce 2015?

Právě započatý rok 15 bude pro náš oddíl velmi důležitý a ukáže jakým směrem se oddíl vydá dále. Rychlost, klipovitost, povrchnost a morální vyprahlost dnešní doby přivádí stále více lidí k zastavení, zamyšlení se nad životem a systémem, a velká část lidí hledá únik z tohoto "světa" právě ve sportu, přírodě a aktivním způsobu života. A přesně tohle byla, je a snad i bude naše oddílová filosofie - nabídnout alternativu.

 

Letos nás tedy čeká velký kus práce. Práce, která nás vždycky spojovala, tvořila zvláštní fluidum, které vybudovalo oddíl a skvělou atmosféru v něm. Jsem přesvědčený, že tato práce byla, je a bude jednou z nejvíc smysluplnějších, kterou každý z nás v životě vykonává. Rezervujte si tedy prosím níže uvedené akce a data v kalendáři:

pátek 20.2. Valná hromada oddílu (termín upraven)

sobota 21.3. INOV-8 BRUTUS TRAIL - běžecký závod Vizovice-Revika

čtvrtek 30.4. - neděle 3.5. Oddílové soustředění Landštejn

sobota 30.5. Oblastní přebor na krátké trati - Všemina

čtvrtek 25.6. - oddílový táborák

červenec/srpen - oddílový tábor (bude upřesněno na VH)

sobota 24.10. - oblastní závod

pátek 4.12. - neděle 6.12. ukončení sezony Kychová

Tohle je kalendář hlavních oddílových akcí, podrobnější informace probereme na VH v únoru. Letošní rok se ponese v duchu zapracování na efektivnějším modelu práce s dětmi a mládeží, systémem tréninků jednotlivých věkových kategorií a mapování nových prostor v okolí Vizovic. K těmto bodům budou směrovány veškeré aktivity (akce=finance).

Leden je také obdobím, kdy je nutné vybrat oddílové příspěvky na celý kalendářní rok. Pro rok 2015 bylo rozhodnuto, že budeme vybírat jednotný příspěvek ve výši 700Kč za každého člena oddílu. Příspěvky posílejte prosím na oddílový účet u FIO Banky, číslo účtu 2100036181/2010, do poznámky uvádějte prosím celé jméno. Z příspěvků bude tradičně hrazeno startovné na všechny závody (vyjma prázdninových vícedenních a zahraničních),  ubytování na žebříčkových závodech, pronájem tělocvičny, atp. Více informací probereme v únoru na VH.

 

 

Partneři oddílu

 

craft120

shocartpruh

krajpruh

nerezpruh

TOPlist