Soustředění PROTIVANOV 2016

Jarní soustředění patří mezi nejlepší akce pořádané našim oddílem s nejvyšší účastí všech generací. Letos vyrazíme na Drahanskou vrchovinu, do Protivanova. Ubytování je zajištěno v hlavní budově turistické ubytovny, včetně plné penze a pitného režimu, podrobnější informace o středisku najdete na www.protivanov.cz

Odjezd:                               pátek   20.5.2016 v 9:00 z Masarykova náměstí

Návrat:                                neděle 22.5.2015 kolem 18:00 na Masarykovo náměstí

Tréninky budou probíhat 2x denně a proto je potřeba mít s sebou dostatek náhradního oblečení a obutí na sport. Kromě tréninků opět plánujeme nějakou zábavnou oddílovou hru a výlet. Výsledky jednotlivých tréninků budou započteny do celoroční soutěže tréninkových skupin. Kromě běžných hygienických potřeb, doporučujeme nabalit také teplejší oblečení pro případ chladného počasí. Tréninky budou probíhat v docházkové blízkosti chaty, každý musí mít sebou nějakou nádobu na občerstvení. Určitě se bude také hodit baterka, často se zapomínají přezuvky.  

Přihlášky:        na tréninku přijímáme vyplněné přihlášky od dětí, ostatní posílejte na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Přihlášky uzavíráme kvůli organizaci dopravy nejpozději do 15.5.2016!

Poplatek:                      děti do 10 let                 800 Kč

                                    ostatní nad 10 let            900 Kč

 

Účastnické poplatky posílejte výhradně na oddílový účet u Fio banky, číslo účtu 2100036181/2010. V ceně je zahrnuto ubytování na postelích, plná penze a veškeré tréninky.

 

Partneři oddílu

 

craft120

shocartpruh

krajpruh

nerezpruh

TOPlist