MČR HROB 2017

Byly spuštěny www stránky Mistrovství České republiky v horském orientačním běhu, které pořádáme na Všemině v termínu 4. a 5. listopadu 2017. 

Táborák 2017 - poslední trénink před prázdninami

Ve čtvrtek 22.6. bude poslední předprázdninový trénink, uděláme tradiční táborák, který letos doprovodí nějaký krátký program. Sejdeme se od 17:00 na Janově hradě, sraz pro děti je 17:00 před školou. Špekáčky, a pečivo zajistím, vezměte si jen nějaké pití. Návrat kolem 19:30

Fotogalerie z Loučky od Slávka

https://plus.google.com/collection/k28rRE?hl=cs 

Soustředění 2017 na Slovensku v Šaštíně se povedlo.

Atmosféra byla při odjezdu ještě trošku utlumená, ale po příjezdu na místo se většině začaly vracet nostalgické vzpomínky a příběhy z roku 2014. Přesto, že na kapoty přijíždějících aut bubnoval déšť a v chatě se netopilo, vše proběhlo hladce. Večer jsme navštívili restauraci Tropic, kde nám k všeobecnému překvapení nenaservírovali na večeři rýži.

 

Číst dál: Soustředění 2017 na Slovensku v Šaštíně se povedlo.

Šaštín 2017 - foto

foto ze soustředění  zde

Oblastní závod Věžky

První aprílovou sobotu vyrážíme na 3.závod oblastního žebříčku ke Kroměříži. Odjezd je v 7:45 z náměstí, návrat kolem 14:00 tamtéž. Nezapomeňte na celoroční soutěž "o nejrychlejší doběh". První závod vyhrál Roumen, ve druhém se hodně snažil Dakar nebo Dája, kteří vyhráli doběhy ve svých kategoriích, přesto opět nikdo nestačil na Roumena. Jak dopadne doběh na třetím závodě?

První závody sezony 2017

V sobotu odjíždíme na první dvojzávod Oblastního žebříčku do Uherského Brodu. Sraz na náměstí v 8:15, návrat kolem 17:00, vezměte si větší svačiny!

Oddílová vycházka do skal

V neděli 26.3. vyrazíme na oddílovou a rodinnou vycházku do Pulčínských skal. Chtěli bychom trochu více zapojit rodiče do oddílového dění, prohloubit povědomí o oddíle, orientačním běhu. Čeká nás krátká vycházka do skal, seznámení s orienťáckou mapou a táborák s opékáním špekáčků. Sraz v neděli v 10:00 na náměstí, návrat podle dispozic jednotlivých rodin. 

Sezona 2017 začala...

O víkendu jsme pořádali jubilejní 20.ročníku Brutus Extreme Orienteering a celá akce se moc vydařila. Sezona tedy začala parádně a věřím, že bude v podobném duchu pokračovat...

Poslední březnovou sobotu také začíná seriál oblastních závodů. Nezapomeňte se nejpozději do neděle 19.3. přihlásit v Orisu nebo na můj mail.

 

BRUTUS EXTREME ORIENTEERING

Je to už dlouhých 20.let, co jsem ve Vizovicích založili BRUTUS, alternativu k horskému orienťáku, která se postupem času více přiklonila k rogainingu. Následující víkend 11.-12.3.se BRUTUS vrátí na 20.ročník zpět do Vizovic a věřím, že se bude na co těšit. Jubilejní ročník má podtitul Křížová cesta... Podrobnější informace najdete zde http://brutusorienteering.blogspot.cz/

 

Partneři oddílu

 

craft120

shocartpruh

krajpruh

nerezpruh

TOPlist