Kategorie D10C
15.10.2011 11. OZ Valasske oblasti 2011 - kratka trat
- startovní listina
delka trati 1.90 km, prevyseni 105 m, 6 kontrol tisteno 12.10.2011 13:57
st.c SI-cip prijmeni a jmeno reg.cis lic start ranking
......................... VAK C 16 = 11:16:00
425578 Levkova Petra LCE 0151 C 18 = 11:18:00
8599 Polisenska Michaela TZL 0254 C 20 = 11:20:00
51321 Hajkova Lucie AOP 0350 C 22 = 11:22:00
253379 Dittrichova Michaela SKM 0251 C 24 = 11:24:00
416069 Plaskova Anna LCE 0152 C 26 = 11:26:00
8602 Ticha Julie TZL 0252 C 28 = 11:28:00
......................... VAK C 30 = 11:30:00
Kategorie D10N
15.10.2011 11. OZ Valasske oblasti 2011 - kratka trat
- startovní listina
delka trati 1.90 km, prevyseni 135 m, 5 kontrol tisteno 12.10.2011 13:57
st.c SI-cip prijmeni a jmeno reg.cis lic start ranking
889310 Hubackova Dagmar LCE 0351 C 33 = 11:33:00
......................... VAK C 35 = 11:35:00
331231 Pisova Barbora LCE 0251 C 37 = 11:37:00
52682 Bednarikova Sara LCE 0252 C 39 = 11:39:00
53866 Mudrakova Eliska LCE 0352 C 41 = 11:41:00
......................... VAK C 43 = 11:43:00
Kategorie D12C
15.10.2011 11. OZ Valasske oblasti 2011 - kratka trat
- startovní listina
delka trati 1.80 km, prevyseni 100 m, 8 kontrol tisteno 12.10.2011 13:57
st.c SI-cip prijmeni a jmeno reg.cis lic start ranking
425425 Golova Tereza VIC 0162 C 16 = 11:16:00
52687 Spendlikova Kamila LCE 0051 C 18 = 11:18:00
8597 Nesporova Alzbeta TZL 0051 C 20 = 11:20:00
52695 Ressova Tereza LCE 0052 C 22 = 11:22:00
......................... VAK C 24 = 11:24:00
515149 Hajkova Lenka AOP 0050 C 26 = 11:26:00
......................... VAK C 28 = 11:28:00
218974 Kundratova Lucie JZL 0051 B 30 = 11:30:00
8595 Horakova Hanka TZL 0054 C 32 = 11:32:00
416068 Sabrsulova Natalie LCE 0054 C 34 = 11:34:00
......................... VAK C 36 = 11:36:00
Kategorie D14C
15.10.2011 11. OZ Valasske oblasti 2011 - kratka trat
- startovní listina
delka trati 1.60 km, prevyseni 95 m, 9 kontrol tisteno 12.10.2011 13:57
st.c SI-cip prijmeni a jmeno reg.cis lic start ranking
......................... VAK C 59 = 11:59:00
253367 Hauerlandova Natalie LCE 9851 B 61 = 12:01:00
53684 Nedbalova Magdalena KVS 9751 C 63 = 12:03:00
2020727 Hanouskova Renata LCE 9852 B 65 = 12:05:00
433085 Zentrichova Daniela OTK 9751 B 67 = 12:07:00
416067 Somanova Anna LCE 9855 B 69 = 12:09:00
......................... VAK C 71 = 12:11:00
Kategorie D16C
15.10.2011 11. OZ Valasske oblasti 2011 - kratka trat
- startovní listina
delka trati 1.60 km, prevyseni 135 m, 10 kontrol tisteno 12.10.2011 13:57
st.c SI-cip prijmeni a jmeno reg.cis lic start ranking
......................... VAK C 3 = 11:03:00
53689 Nedbalova Lucie KVS 9553 B 5 = 11:05:00
889306 Kuncarova Jana LCE 9651 A 7 = 11:07:00
416090 Krupkova Eva KVS 9552 C 9 = 11:09:00
425531 Chovancova Zuzana TZL 9754 A 11 = 11:11:00
51529 Maceckova Veronika KVS 9551 C 13 = 11:13:00
......................... VAK C 15 = 11:15:00
Kategorie D21C
15.10.2011 11. OZ Valasske oblasti 2011 - kratka trat
- startovní listina
delka trati 2.10 km, prevyseni 145 m, 15 kontrol tisteno 12.10.2011 13:57
st.c SI-cip prijmeni a jmeno reg.cis lic start ranking
......................... VAK C 3 = 11:03:00
51504 Valentova Vendula LCE 8851 C 5 = 11:05:00
218972 Kocianova Barbora TZL 9454 B 7 = 11:07:00
52208 Dittrichova Andrea SKM 7750 C 9 = 11:09:00
52677 Mackova Petra LCE 8560 C 11 = 11:11:00
53382 Rezaninova Iva ZVS 9250 B 13 = 11:13:00
889304 Kukolova Sarka LCE 9251 R 15 = 11:15:00
416078 Peckova Veronika SKM 9651 B 17 = 11:17:00
53853 Podmolikova Dagmar TZL 7155 C 19 = 11:19:00
......................... VAK C 21 = 11:21:00
53387 Malinakova Petra SVS 8751 C 23 = 11:23:00
52710 Hubackova Pavla LCE 9052 C 25 = 11:25:00
53339 Slovackova Vera TZL 8181 C 27 = 11:27:00
52675 Vlazna Lucie BOR 8753 C 29 = 11:29:00
......................... VAK C 31 = 11:31:00
52339 Otrusinova Jana TZL 8658 C 33 = 11:33:00
331143 Christovova Neli SKM 9151 C 35 = 11:35:00
4635 Vintrova Alzbeta TZL 8653 C 37 = 11:37:00
......................... VAK C 39 = 11:39:00
52689 Mudrakova Tereza LCE 7252 C 41 = 11:41:00
53340 Melicharkova Kristyna TZL 8590 C 43 = 11:43:00 neregistro
53385 Malinakova Katka SVS 8151 C 45 = 11:45:00
......................... VAK C 47 = 11:47:00
218978 Jerabkova Jitka TZL 9453 A 49 = 11:49:00
52670 Smetakova Ivana HLV 8153 C 51 = 11:51:00
53317 Batani Hana TZL 7351 C 53 = 11:53:00
416043 Krejcikova Marie TZL 9252 R 55 = 11:55:00
......................... VAK C 57 = 11:57:00
Kategorie D35C
15.10.2011 11. OZ Valasske oblasti 2011 - kratka trat
- startovní listina
delka trati 1.80 km, prevyseni 180 m, 13 kontrol tisteno 12.10.2011 13:57
st.c SI-cip prijmeni a jmeno reg.cis lic start ranking
......................... VAK C 11 = 11:11:00
52694 Ferdusova Eva LCE 6461 C 13 = 11:13:00
331685 Laznickova Marcela TZL 6751 C 15 = 11:15:00
52698 Vlazna Mirka LCE 5852 C 17 = 11:17:00
416168 Valikova Petra AOP 7351 C 19 = 11:19:00
416084 Sedlackova Jana HLV 7060 C 21 = 11:21:00
889289 Vavrysova Iva LCE 6359 C 23 = 11:23:00
416194 Buchwaldkova Klara SFM 7153 C 25 = 11:25:00
416058 Pisova Hana LCE 7053 C 27 = 11:27:00
52346 Kunzova Ivana BBM 7155 C 29 = 11:29:00
......................... VAK C 31 = 11:31:00
331069 Klimova Barbora OTK 7251 C 33 = 11:33:00
426400 Chovancova Jana TZL 7352 C 35 = 11:35:00
53697 Vyskovska Radka ZVS 7450 C 37 = 11:37:00
416063 Cahlova Slavka LCE 5451 C 39 = 11:39:00
......................... VAK C 41 = 11:41:00
218973 Kundratova Jana JZL 7351 C 43 = 11:43:00
515407 Hajkova Jitka AOP 7150 C 45 = 11:45:00
889302 Hubackova Dagmar LCE 6569 C 47 = 11:47:00
......................... VAK C 49 = 11:49:00
Kategorie D45C
15.10.2011 11. OZ Valasske oblasti 2011 - kratka trat
- startovní listina
delka trati 1.70 km, prevyseni 125 m, 12 kontrol tisteno 12.10.2011 13:57
st.c SI-cip prijmeni a jmeno reg.cis lic start ranking
8930 Horynova Eva TZL 5254 C 24 = 11:24:00
......................... VAK C 26 = 11:26:00
51526 Zapletalova Miroslava KVS 6152 C 28 = 11:28:00
53338 Polaskova Kamila TZL 6052 C 30 = 11:30:00
52701 Slezakova Jitka LCE 6351 C 32 = 11:32:00
53680 Hrbasova Jana KVS 5551 C 34 = 11:34:00
53838 Zaludkova Miroslava TZL 5954 C 36 = 11:36:00
887151 Malinakova Eva KVS 6551 C 38 = 11:38:00
......................... VAK C 40 = 11:40:00
......................... VAK C 42 = 11:42:00
......................... VAK C 44 = 11:44:00
52219 Krejcikova Monika TZL 6262 C 46 = 11:46:00
52206 Strnadlova Zdenka SKM 5557 C 48 = 11:48:00
416075 Kukolova Alena LCE 6651 C 50 = 11:50:00
416155 Korcakova Jana TZL 6556 C 52 = 11:52:00
51307 Christovova Marie SKM 5851 C 54 = 11:54:00
53837 Kolarikova Irena TZL 6351 C 56 = 11:56:00
Kategorie D55C
15.10.2011 11. OZ Valasske oblasti 2011 - kratka trat
- startovní listina
delka trati 1.20 km, prevyseni 85 m, 9 kontrol tisteno 12.10.2011 13:57
st.c SI-cip prijmeni a jmeno reg.cis lic start ranking
......................... VAK C 38 = 11:38:00
53332 Chromcakova Ivana JZL 5450 C 40 = 11:40:00
53686 Travnickova Jitka KVS 5651 C 42 = 11:42:00
49513 Lucanova Marie AZL 4959 C 44 = 11:44:00
52178 Sikorova Marie BOV 4852 C 46 = 11:46:00
......................... VAK C 48 = 11:48:00
Kategorie H10C
15.10.2011 11. OZ Valasske oblasti 2011 - kratka trat
- startovní listina
delka trati 1.90 km, prevyseni 105 m, 6 kontrol tisteno 12.10.2011 13:57
st.c SI-cip prijmeni a jmeno reg.cis lic start ranking
......................... VAK C 32 = 11:32:00
416057 Janik Patrik LCE 0101 C 34 = 11:34:00
446439 Janas Petr PGP 0200 C 36 = 11:36:00
8583 Chovanec Vaclav TZL 0201 C 38 = 11:38:00
253363 Gonda Vaclav LCE 0102 C 40 = 11:40:00
218975 Kundrata Jan JZL 0201 C 42 = 11:42:00
246840 Pavlacky Hynek LCE 0104 C 44 = 11:44:00 neregistro
......................... VAK C 46 = 11:46:00
Kategorie H10N
15.10.2011 11. OZ Valasske oblasti 2011 - kratka trat
- startovní listina
delka trati 1.90 km, prevyseni 135 m, 5 kontrol tisteno 12.10.2011 13:57
st.c SI-cip prijmeni a jmeno reg.cis lic start ranking
......................... VAK C 15 = 11:15:00
253366 Plasek Karel LCE 0301 C 17 = 11:17:00
51305 Zvonicek Jiri SKM 0101 C 19 = 11:19:00
8608 Voparil Jan LCE C 21 = 11:21:00 neregistro
416066 Bencur Elias LCE 0301 C 23 = 11:23:00
416071 Bitto Max LCE 0103 C 25 = 11:25:00 neregistro
331534 Klima Robert OTK 0202 C 27 = 11:27:00
51316 Valik Adam AOP 0301 C 29 = 11:29:00
52706 Cernocky Stepan LCE 0201 C 31 = 11:31:00
Kategorie H12C
15.10.2011 11. OZ Valasske oblasti 2011 - kratka trat
- startovní listina
delka trati 1.80 km, prevyseni 100 m, 8 kontrol tisteno 12.10.2011 13:57
st.c SI-cip prijmeni a jmeno reg.cis lic start ranking
......................... VAK C 50 = 11:50:00
8605 Turna Jakub TZL 9904 C 52 = 11:52:00
53123 Smolka Roman VIC 0102 C 54 = 11:54:00
410105 Valik Tomas AOP 0001 C 56 = 11:56:00
253365 Hauerland Jaroslav LCE 0001 C 58 = 11:58:00
331753 Laznicka Vaclav TZL 9901 B 60 = 12:00:00
331216 Panovec Krystof OTK 0001 C 62 = 12:02:00
......................... VAK C 64 = 12:04:00
52700 Svobodnik Filip LCE 0005 C 66 = 12:06:00
433084 Zentrich Dusan OTK 0002 C 68 = 12:08:00
53831 Podmolik Jonas TZL 0001 C 70 = 12:10:00
......................... VAK C 72 = 12:12:00
218980 Mejzlik Dominik LCE 0002 C 74 = 12:14:00
8596 Kovarik Ondrej TZL 0004 C 76 = 12:16:00
52693 Kadlecek Jan LCE 9906 B 78 = 12:18:00
8582 Borysek Daniel TZL 9903 C 80 = 12:20:00
52703 Plasek Pavel LCE 9907 B 82 = 12:22:00
Kategorie H14C
15.10.2011 11. OZ Valasske oblasti 2011 - kratka trat
- startovní listina
delka trati 1.60 km, prevyseni 135 m, 10 kontrol tisteno 12.10.2011 13:57
st.c SI-cip prijmeni a jmeno reg.cis lic start ranking
......................... VAK C 43 = 11:43:00
889311 Sykora Vojtech LCE 9801 A 45 = 11:45:00
53685 Pechal Petr KVS 9802 C 47 = 11:47:00
2025335 Siska Petr TZL 9801 B 49 = 11:49:00
253380 Zvonicek Jan SKM 9801 C 51 = 11:51:00
331031 Levek Martin LCE 9804 B 53 = 11:53:00
......................... VAK C 55 = 11:55:00
53833 Sedlacek Ondrej HLV 9732 A 57 = 11:57:00
51527 Svestka Vit KVS 9701 C 59 = 11:59:00 neregistro
53354 Podmolik Josef TZL 9701 B 61 = 12:01:00
52692 Cernocky Libor LCE 9803 B 63 = 12:03:00
416072 Beblavy Martin LCE 9905 B 65 = 12:05:00
Kategorie H16C
15.10.2011 11. OZ Valasske oblasti 2011 - kratka trat
- startovní listina
delka trati 2.10 km, prevyseni 190 m, 13 kontrol tisteno 12.10.2011 13:57
st.c SI-cip prijmeni a jmeno reg.cis lic start ranking
53126 Sadilek Jan TZL 9601 B 1 = 11:01:00
......................... VAK C 3 = 11:03:00
889320 Mikel David TZL 9703 B 5 = 11:05:00
416034 Kunz Jan BBM 9601 B 7 = 11:07:00
......................... VAK C 9 = 11:09:00
Kategorie H18C
15.10.2011 11. OZ Valasske oblasti 2011 - kratka trat
- startovní listina
delka trati 2.10 km, prevyseni 145 m, 15 kontrol tisteno 12.10.2011 13:57
st.c SI-cip prijmeni a jmeno reg.cis lic start ranking
......................... VAK C 73 = 12:13:00
53824 Dvorsky Vojtech SKM 9401 B 75 = 12:15:00
416089 Zemlik Daniel KVS 9401 C 77 = 12:17:00
246856 Zubalik Cyril TZL 9307 C 79 = 12:19:00
......................... VAK C 81 = 12:21:00
Kategorie H21C
15.10.2011 11. OZ Valasske oblasti 2011 - kratka trat
- startovní listina
delka trati 3.30 km, prevyseni 330 m, 24 kontrol tisteno 12.10.2011 13:57
st.c SI-cip prijmeni a jmeno reg.cis lic start ranking
443090 Janas Petr XBM 7103 C 0 = 11:00:00
52199 Pecek Vitezslav SKM 7104 C 2 = 11:02:00
889288 Cahel Marek LCE 8803 R 4 = 11:04:00
253370 Zvonicek Josef SKM 9404 A 6 = 11:06:00
571221 Krejcik Zbynek TZL 5704 C 8 = 11:08:00
436969 Suran Rene LCE 7034 C 10 = 11:10:00
52340 Polasek Jan TZL 8601 C 12 = 11:12:00
889307 Kuncar Vit LCE 6602 C 14 = 11:14:00
52222 Vintr Radek TZL 7701 C 16 = 11:16:00
53398 Hauerland Jaroslav LCE 5501 C 18 = 11:18:00
53318 Necas Tomas TZL 8801 C 20 = 11:20:00
416083 Pecek Martin SKM 9301 B 22 = 11:22:00
416048 Podmolik Tomas TZL 6915 C 24 = 11:24:00
2017666 Hubacek Jonas LCE 9501 A 26 = 11:26:00
886701 Kaspar Michal TZL 9308 A 28 = 11:28:00
515424 Slezak Jiri LCE 9001 C 30 = 11:30:00
52212 Slovacek Tomas TZL 8002 C 32 = 11:32:00
51508 Valenta Jiri LCE 6301 C 34 = 11:34:00
53368 Laznicka Robert TZL 6309 C 36 = 11:36:00
330683 Dvorsky Ilja SKM 6103 C 38 = 11:38:00
53322 Slovacek Rudolf TZL 5402 C 40 = 11:40:00
52705 Perutka Jan LCE 8801 C 42 = 11:42:00
886828 Laznicka Jan TZL 9405 A 44 = 11:44:00
889290 Vavrys Petr LCE 6413 C 46 = 11:46:00
2032161 Chovanec David TZL 9502 A 48 = 11:48:00
253369 Pecek Martin SKM 7301 C 50 = 11:50:00
52678 Hubacek Josef LCE 6127 R 52 = 11:52:00
416051 Schafer Jan TZL 9301 B 54 = 11:54:00
515460 Slezak Zdenek LCE 8902 C 56 = 11:56:00
52341 Schafer Michal TZL 6304 C 58 = 11:58:00
331683 Zvonicek Josef SKM 6901 C 60 = 12:00:00
515096 Bencur Juraj LCE 7701 R 62 = 12:02:00
887934 Necas Jiri TZL 9101 R 64 = 12:04:00
52707 Vlazny Jan LCE 8901 C 66 = 12:06:00
246864 Kolarik Tomas TZL 9302 A 68 = 12:08:00
889301 Slezak Libor LCE 6207 C 70 = 12:10:00
9282 Fukatko Jan LPU 8105 C 72 = 12:12:00
2020705 Macka Radek LCE 8110 C 74 = 12:14:00
889308 Mudrak Stepan LCE 9601 A 76 = 12:16:00
53320 Necas Rudolf TZL 5703 C 78 = 12:18:00
8598 Plasek Karel LCE 7504 C 80 = 12:20:00 neregistro
887152 Zemlik Boleslav KVS 9101 C 82 = 12:22:00
52709 Vlazny Jakub LCE 9102 R 84 = 12:24:00
52207 Dittrich Pavel SKM 7501 C 86 = 12:26:00
8933 Cernoch Karel TZL 6835 C 88 = 12:28:00
51293 Perutka Karel LCE 4901 C 90 = 12:30:00
515174 Smola Michal TZL 8131 E 92 = 12:32:00
......................... VAK C 94 = 12:34:00
......................... VAK C 96 = 12:36:00
......................... VAK C 98 = 12:38:00
......................... VAK C 100 = 12:40:00
......................... VAK C 102 = 12:42:00
......................... VAK C 104 = 12:44:00
Kategorie H35C
15.10.2011 11. OZ Valasske oblasti 2011 - kratka trat
- startovní listina
delka trati 2.60 km, prevyseni 220 m, 19 kontrol tisteno 12.10.2011 13:57
st.c SI-cip prijmeni a jmeno reg.cis lic start ranking
......................... VAK C 17 = 11:17:00
433082 Muller Libor OTK 7201 C 19 = 11:19:00
331193 Laznicka Libor TZL 6701 C 21 = 11:21:00
53890 Samanek Petr ZVS 6901 C 23 = 11:23:00
53827 Sedlacek Jaroslav HLV 6404 C 25 = 11:25:00
......................... VAK C 27 = 11:27:00
553435 Kunz Martin BBM 7101 C 29 = 11:29:00
330673 Koutny Marek OTK C 31 = 11:31:00 neregistro
53372 Svestka Vitezslav KVS 7301 C 33 = 11:33:00
980374 Valik Ludek AOP 7101 C 35 = 11:35:00
8916 Pernicka Petr TZL 7336 C 37 = 11:37:00
53323 Zentrich David OTK 7101 C 39 = 11:39:00
......................... VAK C 41 = 11:41:00
Kategorie H45C
15.10.2011 11. OZ Valasske oblasti 2011 - kratka trat
- startovní listina
delka trati 1.80 km, prevyseni 180 m, 13 kontrol tisteno 12.10.2011 13:57
st.c SI-cip prijmeni a jmeno reg.cis lic start ranking
52338 Otrusina Milan EZL 6205 C 53 = 11:53:00
53804 Stepanik Otakar OTK 5707 C 55 = 11:55:00
51530 Chalupa Tomas KVS 5501 C 57 = 11:57:00
......................... VAK C 59 = 11:59:00
53681 Hrbas Vladimir KVS 5301 C 61 = 12:01:00
53386 Cech Premysl SVS 5901 C 63 = 12:03:00
53698 Kaloc Vitezslav KVS 5904 C 65 = 12:05:00
438620 Stipek Rostislav TZL 5702 C 67 = 12:07:00
......................... VAK C 69 = 12:09:00
49897 Kadanka Jiri ROV 6001 C 71 = 12:11:00
52702 Plasek Martin LCE 6118 C 73 = 12:13:00
219271 Jelinek Vit TZL 5102 C 75 = 12:15:00
2021851 Sebela Bedrich KVS 5801 C 77 = 12:17:00
......................... VAK C 79 = 12:19:00
Kategorie H55C
15.10.2011 11. OZ Valasske oblasti 2011 - kratka trat
- startovní listina
delka trati 1.70 km, prevyseni 125 m, 12 kontrol tisteno 12.10.2011 13:57
st.c SI-cip prijmeni a jmeno reg.cis lic start ranking
......................... VAK C 2 = 11:02:00
425533 Laznicka Alois TZL 3613 C 4 = 11:04:00
53801 Chromcak Frantisek JZL 5201 C 6 = 11:06:00
433083 Sidla Antonin OTK 4601 C 8 = 11:08:00
53389 Malinak Josef SVS 5501 C 10 = 11:10:00
8601 Smakal Pavel TZL 4801 C 12 = 11:12:00
53813 Wiedermann Jaroslav SKM 4905 C 14 = 11:14:00
......................... VAK C 16 = 11:16:00
53842 Zaludek Jindrich JZL 5400 C 18 = 11:18:00
53805 Pohoraly Jiri OTK 3807 C 20 = 11:20:00
553431 Jelinek Petr TZL 4902 C 22 = 11:22:00
Kategorie H65C
15.10.2011 11. OZ Valasske oblasti 2011 - kratka trat
- startovní listina
delka trati 1.20 km, prevyseni 85 m, 9 kontrol tisteno 12.10.2011 13:57
st.c SI-cip prijmeni a jmeno reg.cis lic start ranking
1394310 Zemlik Jan TZL 4325 C 2 = 11:02:00
60867 Zemlik Ivan SVS 3801 C 4 = 11:04:00
53861 Bradac Jaroslav LCE 4412 C 6 = 11:06:00
......................... VAK C 8 = 11:08:00
49895 Lucan Vladimir AZL 4406 C 10 = 11:10:00
416129 Vyskovsky Ivan ZVS 4301 C 12 = 11:12:00
53321 Valla Stanislav TZL 3125 C 14 = 11:14:00
Kategorie HDR
15.10.2011 11. OZ Valasske oblasti 2011 - kratka trat
- startovní listina
delka trati 2.00 km, prevyseni 135 m, 6 kontrol tisteno 12.10.2011 13:57
st.c SI-cip prijmeni a jmeno reg.cis lic start ranking
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
8611 Batani Valentina TZL 8611 C 0 = 11:00:00 neregistro
8610 Batani Valeria TZL C 0 = 11:00:00 neregistro
8581 Bednarik Sebastian LCE 0401 C 0 = 11:00:00
51301 Chroma Karolina LCE 0355 C 0 = 11:00:00 neregistro
53811 Dittrichova Lucie SKM 0551 C 0 = 11:00:00
8591 Hala Jaromir + Miroslav XXH C 0 = 11:00:00 neregistro
8593 Halovi Jakub + Kacka XXH C 0 = 11:00:00 neregistro
433092 Klimova Marketa OTK C 0 = 11:00:00 neregistro
416036 Kunz Marek OTK 0201 C 0 = 11:00:00
52690 Linhart Adam VIC C 0 = 11:00:00 neregistro
52688 Linhart Jakub VIC C 0 = 11:00:00 neregistro
426381 Panovcova Anita OTK 0351 C 0 = 11:00:00
52223 Pekarek Tobias VIC 0501 C 0 = 11:00:00
51506 Pisova Adela LCE 0551 C 0 = 11:00:00
53817 Pecek Dominik SKM 0401 C 0 = 11:00:00
Kategorie P
15.10.2011 11. OZ Valasske oblasti 2011 - kratka trat
- startovní listina
delka trati 1.90 km, prevyseni 105 m, 6 kontrol tisteno 12.10.2011 13:57
st.c SI-cip prijmeni a jmeno reg.cis lic start ranking
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
8588 Fialova Tereza TZL C 0 = 11:00:00 neregistro
8594 Halovi Romana + Jaroslav XXH C 0 = 11:00:00 neregistro
207823 Jelinkova Dagmar TZL 5757 C 0 = 11:00:00
53329 Panovec Zbislav OTK 3617 C 0 = 11:00:00
416088 Peska Antonin HLV 4801 C 0 = 11:00:00
53319 Policka Katerina TZL C 0 = 11:00:00 neregistro
51305 Peckova Alena SKM C 0 = 11:00:00 neregistro
52342 Siegelova Helena TZL C 0 = 11:00:00 neregistro
53383 Stritesky Tomas ZVS 7401 C 0 = 11:00:00 neregistro
Kategorie T
15.10.2011 11. OZ Valasske oblasti 2011 - kratka trat
- startovní listina
delka trati 1.70 km, prevyseni 125 m, 12 kontrol tisteno 12.10.2011 13:57
st.c SI-cip prijmeni a jmeno reg.cis lic start ranking
......................... VAK C 58 = 11:58:00
53381 Rezanina Lubomir ZVS 6601 C 60 = 12:00:00
......................... VAK C 62 = 12:02:00
1396848 Hajek Martin KYL 6801 C 64 = 12:04:00
......................... VAK C 66 = 12:06:00
......................... VAK C 68 = 12:08:00
......................... VAK C 70 = 12:10:00
......................... VAK C 72 = 12:12:00
416096 Rezanaina Jakub ZVS 8901 C 74 = 12:14:00 neregistro
......................... VAK C 76 = 12:16:00