Kategorie D16
22.09.2007 Gigasport Mistrovství ČR na klasické trati - semif
- startovní listina
délka trati 0.00 km, převýšení 0 m, 0 kontrol tištěno 18.09.2007 21:12
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
08960 Doležalová Radka VRL 9252 B 5 = 11:05:00
52454 Indráková Adélka UOL 9153 A 5 = 11:05:00
49312 Jastrzembská Tereza TRI 9256 A 5 = 11:05:00
53009 Kožinová Anna PGP 9350 A 8 = 11:08:00
515151 Mezníková Lucie LBE 9150 A 8 = 11:08:00
416150 Šperlíková Eva VRB 9151 A 8 = 11:08:00
09197 Chmelařová Michaela SHK 9151 A 11 = 11:11:00
307363 Matějková Zuzana KAM 9156 B 11 = 11:11:00
301408 Procházková Monika BSO 9150 A 11 = 11:11:00
08190 Valešová Jana CHA 9152 A 14 = 11:14:00
332837 Varsanyi Kinga 008 9292 C 14 = 11:14:00
53844 Žaludková Petra TZL 9251 B 14 = 11:14:00
995792 Petráčková Klára SJI 9251 A 17 = 11:17:00
09804 Říčařová Žaneta SRK 9152 B 17 = 11:17:00
410731 Sklenářová Radka SBR 9250 B 17 = 11:17:00
405975 Grundmannová Hana LTU 9251 B 20 = 11:20:00
45912 Kakuk Zsofia 008 9252 C 20 = 11:20:00
307796 Toth Reka 008 9151 C 20 = 11:20:00
232238 Beranová Barbora BSO 9152 A 23 = 11:23:00
53120 Drgová Markéta TZL 9152 B 23 = 11:23:00
53696 Hojsáková Martina VBM 9153 B 23 = 11:23:00
51105 Knapová Lenka LPU 9351 A 26 = 11:26:00
416067 Kukolová Šárka LCE 9251 C 26 = 11:26:00
49695 Muselíková Vladislava ABM 9151 B 26 = 11:26:00
219291 Seifertová Magda DKP 9155 A 29 = 11:29:00
301368 Svobodná Madla DKP 9154 A 29 = 11:29:00
515019 Veselá Anna NEJ 9250 A 29 = 11:29:00
00116 Klusáčková Zuzana TTR 9151 A 32 = 11:32:00
416127 Kosová Barbora TRI 9258 A 32 = 11:32:00
515413 Šimková Johanka UOL 9355 A 32 = 11:32:00
301561 Janečková Adriana CEL 9161 B 35 = 11:35:00
232420 Panochová Anna KAM 9153 A 35 = 11:35:00
49951 Poloprutská Markéta VLI 9251 B 35 = 11:35:00
52727 Čermáková Magdalena UOL 9155 A 38 = 11:38:00
515421 Kubátová Zuzana VRL 9151 A 38 = 11:38:00
515039 Šámalová Ludmila PGP 9252 B 38 = 11:38:00
232239 Beranová Jana BSO 9153 A 41 = 11:41:00
51176 Fundová Eliška SHK 9351 A 41 = 11:41:00
232355 Šulerová Pavlína ZBM 9152 A 41 = 11:41:00
52541 Březinová Marie SSU 9191 A 44 = 11:44:00
08197 Gorčicová Eliška CHA 9150 B 44 = 11:44:00
52733 Horčičková Vendula UOL 9353 A 44 = 11:44:00
51883 Kolářová Renata ABR 9351 B 47 = 11:47:00
219133 Štrbová Romana SPE 9258 C 47 = 11:47:00
52138 Wurzelová Pavlína OSN 9273 B 47 = 11:47:00
52416 Dittrichová Zuzana KON 9175 B 50 = 11:50:00
232168 Jelínková Šárka PGP 9153 A 50 = 11:50:00
303923 Křečková Lenka ZPV 9271 B 50 = 11:50:00
416131 Macková Lucia KAM 9151 B 53 = 11:53:00
09423 Novotná Tereza PHK 9255 A 53 = 11:53:00
09199 Teplá Karolína SHK 9251 A 53 = 11:53:00
08494 Doškářová Tereza JIL 9151 A 56 = 11:56:00
53118 Drgová Lenka TZL 9153 B 56 = 11:56:00
232236 Uhlíková Tereza BSO 9151 A 56 = 11:56:00
09471 Kosová Denisa SRK 9151 A 59 = 11:59:00
09839 Lamichová Martina PHK 9152 A 59 = 11:59:00
43378 Mlčochová Alice TRI 9251 B 59 = 11:59:00
45911 Juhasz Renata 008 9152 C 62 = 12:02:00
515474 Procházková Zuzana LBE 9251 B 62 = 12:02:00
301214 Válková Tereza VRB 9150 B 62 = 12:02:00
09435 Mervartová Kristýna SHK 9155 A 65 = 12:05:00
301314 Rusá Šárka KAM 9157 B 65 = 12:05:00
52465 Štrajtová Štěpánka UOL 9151 A 65 = 12:05:00
53007 Čermáková Kristýna PGP 9154 B 68 = 12:08:00
347788 Kovacs Filomena 008 9251 C 68 = 12:08:00
53416 Toth Krisztina 008 9291 C 68 = 12:08:00
232237 Brožová Eliška BSO 9250 A 71 = 12:11:00
331285 Jebavá Lucie VRL 9254 C 71 = 12:11:00
Kategorie D18
22.09.2007 Gigasport Mistrovství ČR na klasické trati - semif
- startovní listina
délka trati 0.00 km, převýšení 0 m, 0 kontrol tištěno 18.09.2007 21:12
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52507 Jakobová Adélka UOL 9052 A 4 = 11:04:00
515036 Procházková Michaela LPU 8960 A 4 = 11:04:00
232123 Veličková Monika VRB 8951 A 4 = 11:04:00
301266 Boudová Zuzana SJI 9055 B 7 = 11:07:00
52572 Králová Michaela VRB 9092 B 7 = 11:07:00
09894 Polzerová Lenka LTU 9051 A 7 = 11:07:00
52708 Cahlová Blanka LCE 9051 A 10 = 11:10:00
515425 Mechlová Lenka JIL 9051 A 10 = 11:10:00
08564 Přecechtělová Tereza DKP 8951 B 10 = 11:10:00
08780 Bialožytová Tereza TRC 9050 A 13 = 11:13:00
07877 Kuncová Eliška MLA 8951 A 13 = 11:13:00
307525 Peley Dorka 008 8951 C 13 = 11:13:00
49401 Kociánová Michaela OOP 9050 B 16 = 11:16:00
406976 Kršiakova Jana TKE 8951 C 16 = 11:16:00
233692 Tibay Ilona 002 9051 C 16 = 11:16:00
08899 Hlavová Jindra KON 8989 A 19 = 11:19:00
301146 Staňková Štěpánka SSU 8992 B 19 = 11:19:00
07719 Svobodová Barbora TJN 8952 A 19 = 11:19:00
08479 Folbrechtová Šárka BOR 9051 B 22 = 11:22:00
09475 Jirčáková Martina SRK 8951 A 22 = 11:22:00
52144 Wurzelová Hana OSN 8972 A 22 = 11:22:00
416011 Fasurová Tereza ABM 9059 C 25 = 11:25:00
49618 Freyová Andrea JIL 8955 A 25 = 11:25:00
52710 Hubáčková Pavla LCE 9052 A 25 = 11:25:00
08798 Hadačová Tereza AOP 9051 A 28 = 11:28:00
416329 Hendrychová Zuzana PHK 8954 B 28 = 11:28:00
405959 Marešová Michaela LPU 8959 A 28 = 11:28:00
09191 Mádlová Věra SHK 8951 A 31 = 11:31:00
51359 Mullerová Věra SRK 9053 A 31 = 11:31:00
09711 Šmidrkalová Monika NPA 9051 A 31 = 11:31:00
1300066 Györgyi Csenge 002 8951 C 34 = 11:34:00
416749 Jablonovská Lenka SPE 9063 C 34 = 11:34:00
515189 Vozdová Klára KSU 8964 B 34 = 11:34:00
416154 Šmajstrlová Hana AOV 8954 B 37 = 11:37:00
52941 Weissová Lucie JAM 8952 A 37 = 11:37:00
51893 Zítková Lenka ABR 9055 B 37 = 11:37:00
515171 Bochenková Ivana DKP 8950 A 40 = 11:40:00
51658 Ježková Dominika PGP 9053 A 40 = 11:40:00
515140 Petrželová Tereza LTU 8951 A 40 = 11:40:00
08771 Hudzieczková Eva TRC 9051 B 43 = 11:43:00
08115 Neradová Eva LIT 8951 B 43 = 11:43:00
09989 Soukupová Lucie SJC 8951 A 43 = 11:43:00
307268 Korimová Ivana TKE 9051 C 46 = 11:46:00
51474 Sedláčková Anna KRL 9051 A 46 = 11:46:00
08691 Slavíková Renata BSO 8950 B 46 = 11:46:00
52335 Kafková Tereza SJI 8956 B 49 = 11:49:00
53615 Králová Iveta JHB 8952 B 49 = 11:49:00
307797 Zsigmond Timea 008 9052 C 49 = 11:49:00
46039 Bertoti Regina 008 9051 C 52 = 11:52:00
416004 Jiříková Dana TAP 9055 B 52 = 11:52:00
232158 Tihonová Hana TAP 9052 B 52 = 11:52:00
49376 Kabáthová Eva ZBM 8966 A 55 = 11:55:00
52452 Poklopová Lenka UOL 8951 A 55 = 11:55:00
410785 Valachová Martina LPU 9054 A 55 = 11:55:00
232178 Krätschmerová Ivona VRB 9050 A 58 = 11:58:00
05246 Pilcová Barbora VRB 8977 A 58 = 11:58:00
53452 Řezníčková Tereza SJI 9056 B 58 = 11:58:00
Kategorie D20
22.09.2007 Gigasport Mistrovství ČR na klasické trati - semif
- startovní listina
délka trati 0.00 km, převýšení 0 m, 0 kontrol tištěno 18.09.2007 21:12
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
09353 Azebová Nina PHK 8855 A 4 = 11:04:00
08778 Žabková Markéta TRC 8850 B 4 = 11:04:00
411918 Máthé Fanni 002 8851 C 7 = 11:07:00
52064 Štěpánská Adéla ZBM 8870 A 7 = 11:07:00
880417 Grunau Ines 004 8755 C 10 = 11:10:00
51796 Svobodná Šárka DKP 8850 A 10 = 11:10:00
51292 Bochenková Martina DKP 8758 A 13 = 11:13:00
49388 Moravcová Zuzana SOP 8852 B 13 = 11:13:00
51473 Sedláčková Oldřiška KRL 8751 R 16 = 11:16:00
08481 Šákrová Michaela BOR 8850 A 16 = 11:16:00
08995 Doležalová Hana VRL 8851 A 19 = 11:19:00
52675 Vlažná Lucie LCE 8762 R 19 = 11:19:00
52934 Klečková Lucie HAV 8852 A 22 = 11:22:00
51825 Sehnalová Tereza TUR 8852 A 22 = 11:22:00
09355 Balcarová Jana PHK 8852 A 25 = 11:25:00
53556 Smolková Kateřina PGP 8852 B 25 = 11:25:00
301587 Pavlíková Barbora JPV 8750 A 28 = 11:28:00
? Szerencsi Dora 005 8755 C 28 = 11:28:00
09064 Králová Tereza JIL 8751 B 31 = 11:31:00
1300070 Öry Eszter 002 8852 C 31 = 11:31:00
09358 Doležalová Vendula PHK 8752 A 34 = 11:34:00
09186 Teplá Tereza SHK 8851 A 34 = 11:34:00
232409 Doležalová Monika DKP 8857 A 37 = 11:37:00
52356 Hrstková Vlaďka SCP 8753 R 37 = 11:37:00
416287 Prchalová Ivana TUR 8754 R 40 = 11:40:00
09971 Špicarová Michaela SJC 8754 A 40 = 11:40:00
515450 Hlavová Hana KON 8888 A 43 = 11:43:00
09466 Vaculíková Jana PHK 8853 E 43 = 11:43:00
09182 Doležalová Veronika SHK 8753 A 46 = 11:46:00
253357 Šediváková Helena LPU 8857 A 46 = 11:46:00
53308 Borecká Kateřina ZBM 8852 B 49 = 11:49:00
515136 Hermanová Zuzana LPU 8752 E 49 = 11:49:00
52278 Píchalová Růžena VSP 8850 B 52 = 11:52:00
46030 Tas Katalin 002 8751 C 52 = 11:52:00
51787 Karochová Simona DKP 8853 A 55 = 11:55:00
08776 Žabková Marie TRC 8753 A 55 = 11:55:00
07785 Horáková Veronika TUR 8751 R 58 = 11:58:00
52075 Stratilová Marie ZBM 8751 A 58 = 11:58:00
49815 Dlouhá Marie DKP 8756 A 61 = 12:01:00
09415 Machútová Lucie PHK 8851 A 61 = 12:01:00
Kategorie D21
22.09.2007 Gigasport Mistrovství ČR na klasické trati - semif
- startovní listina
délka trati 0.00 km, převýšení 0 m, 0 kontrol tištěno 18.09.2007 21:12
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
515056 Hostomská Jitka PGP 8056 C 3 = 11:03:00
52330 Palátová Petra ZBM 8658 R 3 = 11:03:00
51688 Tichovská Hana PGP 8251 C 3 = 11:03:00
515126 Dočkalová Martina LPU 8357 E 6 = 11:06:00
51568 Hrazdírová Iva SCP 8152 E 6 = 11:06:00
515167 Krčálová Veronika LPU 8557 E 6 = 11:06:00
? Kelemen Bernadett 005 7753 C 9 = 11:09:00
51638 Pokorná Magdalena PGP 7562 C 9 = 11:09:00
09785 Waldová Lucie DKP 8154 E 9 = 11:09:00
51739 Boumová Irena VSP 7751 C 12 = 11:12:00
05176 Kašková Kateřina CHA 7850 R 12 = 11:12:00
515494 Topinková Monika BOR 8054 E 12 = 11:12:00
08537 Krafková Lucie BOR 8650 E 15 = 11:15:00
52209 Krejčíková Barbora TZL 8551 C 15 = 11:15:00
? Szerencsi Ildiko 005 7754 C 15 = 11:15:00
09482 Hrobařová Lenka JIL 7754 C 18 = 11:18:00
04212 Kašková Barbora CHA 8050 C 18 = 11:18:00
51781 Stehnová Zuzana SHK 8150 E 18 = 11:18:00
52474 Bednářová Dana UOL 7951 C 21 = 11:21:00
336701 Jedličková Radka STB 8199 C 21 = 11:21:00
51338 Labašová Katarína DOB 8351 R 21 = 11:21:00
500266 Brožková Dana SJC 8156 E 24 = 11:24:00
772006 High Alison 006 7750 C 24 = 11:24:00
52041 Mulíčková Eva ABM 7469 C 24 = 11:24:00
307351 Rákayová Martina TKE 7662 C 27 = 11:27:00
53598 Svobodová Jitka DCE 7450 C 27 = 11:27:00
51765 Tvarůžková Petra ZBM 8459 C 27 = 11:27:00
08114 Neradová Alena LIT 8551 R 30 = 11:30:00
07904 Ryšavá Magdalena PGP 7650 C 30 = 11:30:00
49367 Smičková Eva KON 8277 R 30 = 11:30:00
500556 Kalenská Romana SJC 8351 E 33 = 11:33:00
09088 Kynčlová Martina JIL 8651 R 33 = 11:33:00
301173 Vlčovská Marta LPU 7667 R 33 = 11:33:00
515020 Klechová Vendula TBM 8199 E 36 = 11:36:00
52223 Pekárková Eva TZL 7653 E 36 = 11:36:00
234522 Zatloukalová Lenka JPV 8577 R 36 = 11:36:00
52298 Chudíková Barbora SJI 7850 E 39 = 11:39:00
515086 Omová Michaela TUR 8153 E 39 = 11:39:00
515006 Stará Zdenka TBM 7952 E 39 = 11:39:00
52339 Otrusinová Jana TZL 8658 C 42 = 11:42:00
51718 Ryšavá Vendula PGP 8153 E 42 = 11:42:00
51689 Tichovská Martina PGP 8658 E 42 = 11:42:00
09784 Baldrianova Bara VSP 7850 E 45 = 11:45:00
09203 Klimplová Lenka LPU 7951 R 45 = 11:45:00
211303 Škorpilová Jana VSP 7455 C 45 = 11:45:00
08909 Borovičková Lenka FSP 7350 C 48 = 11:48:00
53252 Vodrážková Kateřina VPM 7995 C 48 = 11:48:00
09941 Volfová Martina EKP 8051 C 48 = 11:48:00
820520 Dobke Marika 004 1156 C 51 = 11:51:00
49639 Haluzová Jana SCP 8051 R 51 = 11:51:00
08469 Hanzlová Veronika BOR 8150 C 51 = 11:51:00
51309 Junová Lenka KNC 7653 C 54 = 11:54:00
09428 Panchártková Jana PHK 8569 E 54 = 11:54:00
410404 Seib Jenny 004 1157 C 54 = 11:54:00
09142 Fejlková Martina SHK 8152 E 57 = 11:57:00
53032 Vávrová Veronika JPV 8551 C 57 = 11:57:00
52036 Žáčková Iva ZBM 7753 C 57 = 11:57:00
08008 Fučíková Hana VBM 7751 C 60 = 12:00:00
515158 Ratkovská Lenka TTR 8551 C 60 = 12:00:00
51278 Spurná Martina PGP 8556 R 60 = 12:00:00
232008 Bukovacová Alena ZBM 7454 C 63 = 12:03:00
07768 Hradecká Petra DOK 6850 C 63 = 12:03:00
52328 Škodová Petra LPU 8359 R 63 = 12:03:00
515504 Blechová Lenka CHT 8053 C 66 = 12:06:00
53544 Furuczová Jela FBA 7151 C 66 = 12:06:00
51755 Kovářová Kristýna DKP 8450 E 66 = 12:06:00
52472 Horčičková Eva UOL 7051 C 69 = 12:09:00
515134 Lučanová Marta LPU 7957 E 69 = 12:09:00
09161 Stulíková Barbora SHK 8552 C 69 = 12:09:00
? Gyurko Fanni 005 7752 C 72 = 12:12:00
51780 Kodysová Hana RUZ 8051 C 72 = 12:12:00
? Makrai Eva 005 7751 C 72 = 12:12:00
05177 Hlubučková Dominika CHA 7750 C 75 = 12:15:00
09054 Jiřištová Zuzana JIL 8254 C 75 = 12:15:00
51599 Kutlvašrová Vladimíra VRL 7752 R 75 = 12:15:00
09499 Kuncová Jana SRK 7553 E 78 = 12:18:00
51806 Nováková Lucie PGP 8552 C 78 = 12:18:00
53339 Staňková Věra TZL 8181 C 78 = 12:18:00
500265 Brožková Radka SJC 8456 E 81 = 12:21:00
52295 Kašparová Šárka JAM 7253 C 81 = 12:21:00
09480 Klíchová Jana VSP 8152 C 81 = 12:21:00
336740 Horová Lenka PGP 7951 C 84 = 12:24:00
51798 Plochová Dominika DKP 8651 C 84 = 12:24:00
09394 Rufferová Iva BOR 8354 R 84 = 12:24:00
09212 Fukátková Pavla LPU 8552 R 87 = 12:27:00
53111 Jindřišková Martina ZBM 8556 C 87 = 12:27:00
51553 Lomáková Iveta SCP 8151 C 87 = 12:27:00
515102 Duchová Iveta LPU 8654 E 90 = 12:30:00
52097 Janovská Petra PGP 7355 C 90 = 12:30:00
Kategorie D35
22.09.2007 Gigasport Mistrovství ČR na klasické trati - semif
- startovní listina
délka trati 0.00 km, převýšení 0 m, 0 kontrol tištěno 18.09.2007 21:12
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 39 = 11:39:00
......................... VAK C 42 = 11:42:00
52582 Křečková Petra ZPV 7076 C 45 = 11:45:00
04146 Novotná Petra PHK 6651 E 48 = 11:48:00
09606 Douchová Jaroslava SNA 7155 C 51 = 11:51:00
53193 Čechová Zuzana SJI 6951 C 54 = 11:54:00
307274 Smelíková Jana RBA 6670 C 57 = 11:57:00
301616 Bejčková Jana SLA 7150 C 60 = 12:00:00
53853 Podmolíková Dagmar TZL 7155 C 63 = 12:03:00
51969 Kamenická Lenka OSN 6955 C 66 = 12:06:00
52453 Kostková Jana AOP 7151 C 69 = 12:09:00
52242 Nešporová Marie TTR 7251 C 72 = 12:12:00
53222 Hiršová Marcela VBM 7079 C 75 = 12:15:00
09556 Švadlenová Ivana CHC 7151 C 78 = 12:18:00
232324 Bořánková Kristýna VSP 7054 C 81 = 12:21:00
51837 Voborníková Eva CTB 6851 C 84 = 12:24:00
51411 Dulovcová Marie KRE 7051 C 87 = 12:27:00
307385 Barillová Alena SSN 6951 C 90 = 12:30:00
52689 Mudráková Tereza LCE 7252 C 93 = 12:33:00
53167 Švecová Iva CHT 7151 C 96 = 12:36:00
416258 Procházková Alexandra LPU 7051 C 99 = 12:39:00
352350 Tesařová Bohumila VOV 6957 C 102 = 12:42:00
52587 Holinková Hana ZPV 6777 C 105 = 12:45:00
Kategorie D40
22.09.2007 Gigasport Mistrovství ČR na klasické trati - semif
- startovní listina
délka trati 0.00 km, převýšení 0 m, 0 kontrol tištěno 18.09.2007 21:12
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 17 = 11:17:00
......................... VAK C 20 = 11:20:00
52427 Jirková Renata ZPV 6553 C 23 = 11:23:00
405972 Petrželová Alena LTU 6351 C 26 = 11:26:00
52701 Slezáková Jitka LCE 6351 C 29 = 11:29:00
09122 Chmelařová Marie SHK 6352 C 32 = 11:32:00
51373 Rokoszová Jaroslava MOV 6351 C 35 = 11:35:00
51917 Kiprá Zdena SBR 6550 C 38 = 11:38:00
51461 Bialožytová Pavla TRC 6350 C 41 = 11:41:00
49988 Abelová Ivana STB 6798 C 44 = 11:44:00
52466 Štrajtová Zuzana UOL 6452 C 47 = 11:47:00
51183 Roudná Eva LPU 6554 C 50 = 11:50:00
52694 Ferdusová Eva LCE 6461 C 53 = 11:53:00
53837 Koláriková Irena TZL 6351 C 56 = 11:56:00
52692 Vavrysová Iva LCE 6359 C 59 = 11:59:00
219278 Kulhavá Jarmila ZAM 6751 C 62 = 12:02:00
09681 Klapalová Jana VAM 6451 C 65 = 12:05:00
232169 Sýkorová Ivana AOP 6451 C 68 = 12:08:00
515431 Procházková Pavlína LBE 6450 C 71 = 12:11:00
52514 Neumannová Kamila STE 6751 C 74 = 12:14:00
570909 Finke Heidrun 004 6666 C 77 = 12:17:00
08659 Jastrzembská Jarmila TRI 6450 C 80 = 12:20:00
52145 Wurzelová Dana OSN 6654 C 83 = 12:23:00
53818 Janásová Jitka SKM 6551 C 86 = 12:26:00
232387 Kábrtová Iva PEN 6350 C 89 = 12:29:00
51925 Tichá Jana TJH 6451 C 92 = 12:32:00
52767 Kociánová Eva OOP 6750 C 95 = 12:35:00
331257 Peřinková Irena BBM 6550 C 98 = 12:38:00
07864 Maliňáková Eva KVS 6551 C 101 = 12:41:00
52093 Matyášová Lenka LBM 6460 C 104 = 12:44:00
52618 Paloncýová Maria KSU 6396 C 107 = 12:47:00
224901 Ostřanská Iveta SSU 6591 C 110 = 12:50:00
49959 Škapová Kamila VLI 6350 C 113 = 12:53:00
52417 Hlavová Miroslava KON 6389 C 116 = 12:56:00
52654 Pilcová Petra ZPV 6666 C 119 = 12:59:00
09609 Hanušová Jitka LTU 6352 C 122 = 13:02:00
09125 Teplá Hana SHK 6561 C 125 = 13:05:00
416220 Miturová Radmila MOV 6551 C 128 = 13:08:00
52476 Šimková Hana UOL 6653 C 131 = 13:11:00
416142 Schusterová Martina AOP 6551 C 134 = 13:14:00
52687 Hubáčková Dagmar LCE 6569 C 137 = 13:17:00
Kategorie D45
22.09.2007 Gigasport Mistrovství ČR na klasické trati - semif
- startovní listina
délka trati 0.00 km, převýšení 0 m, 0 kontrol tištěno 18.09.2007 21:12
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 2 = 11:02:00
......................... VAK C 5 = 11:05:00
52944 Klečková Zina HAV 6151 C 8 = 11:08:00
51734 Michálková Jiřina VSP 6151 C 11 = 11:11:00
52553 Králová Zdenka SSU 6091 C 14 = 11:14:00
09211 Víchová Ladislava LPU 5851 C 17 = 11:17:00
416070 Hauerlandová Jitka LCE 5853 C 20 = 11:20:00
52219 Krejčíková Monika TZL 6262 C 23 = 11:23:00
08906 Skácelová Naďa KON 6183 C 26 = 11:26:00
52358 Hrstková Dana JHB 6051 C 29 = 11:29:00
52730 Špacírová Danuše UOL 5852 C 32 = 11:32:00
52237 Syslová Iva TTR 6151 C 35 = 11:35:00
45441 Jenel Margit 009 6161 C 38 = 11:38:00
08714 Glabazňová Jana AOP 6151 C 41 = 11:41:00
53319 Nečasová Eva TZL 5858 C 44 = 11:44:00
09117 Gazdačková Jana SHK 5851 C 47 = 11:47:00
232174 Bochenková Jana EKP 6150 C 50 = 11:50:00
08256 Zuzánková Růžena TJN 6051 C 53 = 11:53:00
09429 Panchártková Jitka PHK 5951 C 56 = 11:56:00
232182 Šípová Soňa BOR 6150 C 59 = 11:59:00
53338 Polášková Kamila TZL 6052 C 62 = 12:02:00
53207 Bravená Alexandra VBM 6155 C 65 = 12:05:00
52424 Vaňáková Milada LOL 6252 C 68 = 12:08:00
502090 Buzková Hana PGP 6150 C 71 = 12:11:00
363417 Özse Ágnes 002 5951 C 74 = 12:14:00
52943 Sochorová Hana HAV 6250 C 77 = 12:17:00
51732 Lacigová Ivana VSP 5950 C 80 = 12:20:00
08919 Hájová Jana TZL 6051 C 83 = 12:23:00
07868 Mrázová Pavla DCE 5550 C 86 = 12:26:00
52560 Strachotová Eva SSU 6099 C 89 = 12:29:00
09237 Juračková Jana LPU 6051 C 92 = 12:32:00
52698 Vlažná Mirka LCE 5852 C 95 = 12:35:00
52412 Smičková Eva KON 5887 C 98 = 12:38:00
53838 Žaludková Miroslava TZL 5954 C 101 = 12:41:00
Kategorie D50
22.09.2007 Gigasport Mistrovství ČR na klasické trati - semif
- startovní listina
délka trati 0.00 km, převýšení 0 m, 0 kontrol tištěno 18.09.2007 21:12
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 2 = 11:02:00
......................... VAK C 5 = 11:05:00
52058 Salajková Věra LBM 5558 C 8 = 11:08:00
53238 Potěšilová Vladimíra VBM 5655 C 11 = 11:11:00
09405 Rybářová Lenka PHK 5551 C 14 = 11:14:00
51966 Procházková Miluše DCE 5450 C 17 = 11:17:00
52226 Brumková Vladimíra DKL 5350 C 20 = 11:20:00
09290 Dočkalová Jiřina LPU 5654 C 23 = 11:23:00
09688 Kalibánová Jiřina NPA 5351 C 26 = 11:26:00
416063 Cahlová Slávka LCE 5451 C 29 = 11:29:00
51900 Rosecká Alena PZR 5654 C 32 = 11:32:00
45476 Szopori Éva 002 5551 C 35 = 11:35:00
53003 Vávrová Beata BBA 5651 C 38 = 11:38:00
52378 Bouchalová Zdena VPM 5757 C 41 = 11:41:00
52092 Henková Svatava RBK 5454 C 44 = 11:44:00
09485 Mikulecká Nataša SRK 4751 C 47 = 11:47:00
207823 Jelínková Dagmar TZL 5757 C 50 = 11:50:00
51583 Fantová Libuše EKP 5650 C 53 = 11:53:00
232411 Kovářová Milena TJH 5351 C 56 = 11:56:00
416057 Stackeová Anna LCE 5551 C 59 = 11:59:00
219280 Janská Iva LBM 5795 C 62 = 12:02:00
53306 Dokoupilová Zuzana VBM 5754 C 65 = 12:05:00
09401 Běhounová Jiřina PHK 5651 C 68 = 12:08:00
Kategorie D55
22.09.2007 Gigasport Mistrovství ČR na klasické trati - semif
- startovní listina
délka trati 0.00 km, převýšení 0 m, 0 kontrol tištěno 18.09.2007 21:12
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 3 = 11:03:00
......................... VAK C 6 = 11:06:00
515012 Omová Jana TUR 5150 C 9 = 11:09:00
49821 Křížová Zdenka PZR 5051 C 12 = 11:12:00
08110 Neradová Alena LIT 5051 C 15 = 11:15:00
232900 Podhorská Věra FJI 5252 C 18 = 11:18:00
52763 Novotná Ludmila OOP 4850 C 21 = 11:21:00
53286 Cigošová Anna TBM 5253 C 24 = 11:24:00
05991 Nedvídková Jitka DLT 5151 C 27 = 11:27:00
08930 Horynová Eva TZL 5254 C 30 = 11:30:00
52178 Sikorová Marie BOV 4852 C 33 = 11:33:00
51799 Stehnová Hana DKP 5150 C 36 = 11:36:00
Kategorie D60
22.09.2007 Gigasport Mistrovství ČR na klasické trati - semif
- startovní listina
délka trati 0.00 km, převýšení 0 m, 0 kontrol tištěno 18.09.2007 21:12
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 84 = 12:24:00
53006 Kubátová Milada PGP 4750 C 87 = 12:27:00
49660 Liščinská Eva TBM 4451 C 90 = 12:30:00
49330 Gavendová Anna TRI 4650 C 93 = 12:33:00
09576 Stará Pavla BOV 4251 C 96 = 12:36:00
51612 Zmeková Míla SLP 4451 C 99 = 12:39:00
08882 Vlachová Renata VOV 4450 C 102 = 12:42:00
52096 Dvořáková Ladislava PGP 4451 C 105 = 12:45:00
Kategorie D65
22.09.2007 Gigasport Mistrovství ČR na klasické trati - semif
- startovní listina
délka trati 0.00 km, převýšení 0 m, 0 kontrol tištěno 18.09.2007 21:12
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 75 = 12:15:00
08542 Langrová Marie BOR 3750 C 78 = 12:18:00
51698 Haňkovská Jana PGP 4050 C 81 = 12:21:00
Kategorie H16
22.09.2007 Gigasport Mistrovství ČR na klasické trati - semif
- startovní listina
délka trati 0.00 km, převýšení 0 m, 0 kontrol tištěno 18.09.2007 21:12
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
08661 Gazda Viktor TRI 9203 A 3 = 11:03:00
303904 Janata Jakub JIL 9207 A 3 = 11:03:00
09298 Ptáček Adam LPU 9203 A 3 = 11:03:00
09843 Funda Jan SHK 9103 B 6 = 11:06:00
301583 Seitler Milan KSU 9148 C 6 = 11:06:00
52709 Vlažný Jakub LCE 9102 A 6 = 11:06:00
416715 Barcík Róbert BBA 9202 C 9 = 11:09:00
253130 Navrátil Boris AOV 9203 B 9 = 11:09:00
09195 Stulík Matěj SHK 9101 B 9 = 11:09:00
08799 Hadač Filip AOP 9301 A 12 = 11:12:00
51355 Tichý Tomáš TJH 9201 A 12 = 11:12:00
53137 Žanda Matěj CTB 9201 B 12 = 11:12:00
45918 Palinko Marton 008 9103 C 15 = 11:15:00
515402 Petržela Jan LTU 9201 A 15 = 11:15:00
232805 Tolgyesi Akos 008 9201 C 15 = 11:15:00
51301 Hubáček Jan LCE 9101 A 18 = 11:18:00
09198 Mikulecký Jan PHK 9202 A 18 = 11:18:00
301101 Rusý Tomáš DCE 9300 A 18 = 11:18:00
09486 Handl Jindřich SRK 9201 A 21 = 11:21:00
406910 Mižúr Peter FBA 9101 C 21 = 11:21:00
416840 Picek Jan TJN 9101 B 21 = 11:21:00
09870 Brož Petr CHA 9106 A 24 = 11:24:00
52583 Křeček Jan ZPV 9111 B 24 = 11:24:00
416163 Šnobr Michal SJI 9102 B 24 = 11:24:00
46116 Jenes Géza 002 9101 C 27 = 11:27:00
09831 Kamenický Jakub PHK 9104 B 27 = 11:27:00
232343 Kazda Adam RBK 9104 B 27 = 11:27:00
53880 Hubáček Michal LCE 9301 A 30 = 11:30:00
301278 Suchý Jiří SJI 9201 A 30 = 11:30:00
301422 Švirák Ondřej BSO 9102 B 30 = 11:30:00
700504 Kinde Mátyás 002 9102 C 33 = 11:33:00
301405 Kovář Tomáš BSO 9101 A 33 = 11:33:00
301628 Semík Vojtěch KAM 9100 B 33 = 11:33:00
416138 Bělohlávek Jiří ROZ 9201 A 36 = 11:36:00
515191 Hnilica Přemek KSU 9141 B 36 = 11:36:00
53172 Mokrý Stanislav ABM 9202 A 36 = 11:36:00
1300068 Pongracz Ervin 008 9102 C 39 = 11:39:00
515162 Procházka David LPU 9113 A 39 = 11:39:00
08768 Szturc Václav TRC 9102 B 39 = 11:39:00
416173 Bína Martin MLA 9102 B 42 = 11:42:00
52945 Fousek Jan AOV 9101 B 42 = 11:42:00
232136 Schuster Marek AOP 9303 A 42 = 11:42:00
411992 Bugár Gergely 009 9100 C 45 = 11:45:00
416125 Kantor Ondřej TRI 9103 A 45 = 11:45:00
307364 Mazúr Tomáš RBA 9101 C 45 = 11:45:00
416118 Landovský Tomáš PGP 9103 B 48 = 11:48:00
352304 Ostřanský Filip SSU 9243 B 48 = 11:48:00
232031 Zimmermann Štěpán ZBM 9101 A 48 = 11:48:00
330649 Kučera Kryštof VBM 9204 C 51 = 11:51:00
53660 Nešpor Václav KAM 9103 B 51 = 11:51:00
515499 Wolf Daniel TUR 9100 A 51 = 11:51:00
52135 Bořil Petr LPU 9119 A 54 = 11:54:00
307260 Musinsky Tomas TKE 9301 C 54 = 11:54:00
416064 Benroth Martin LCE 9206 B 57 = 11:57:00
53576 Bravený Vít VBM 9102 A 57 = 11:57:00
515109 Sokol Tomáš KYS 9103 C 57 = 11:57:00
49365 Argaláš Michal TRI 9301 A 60 = 12:00:00
09196 Chmelař Lukáš SHK 9102 A 60 = 12:00:00
53317 Nečas Jiří TZL 9101 A 60 = 12:00:00
49603 Smitka Jan SHK 9204 B 63 = 12:03:00
52656 Strečko Marek KSU 9149 A 63 = 12:03:00
232192 Sýkora Jan AOP 9201 A 63 = 12:03:00
307520 Baumholczer Mate 008 9202 C 66 = 12:06:00
45295 Kovacs Boldizsar 008 9101 C 66 = 12:06:00
416748 Krajčovič Martin BBA 9101 C 66 = 12:06:00
09458 Kubát Pavel PHK 9101 A 69 = 12:09:00
515479 Lazák Tomáš LTU 9102 B 69 = 12:09:00
51504 Valenta Jiří LCE 9201 A 69 = 12:09:00
301633 Procházka Tomáš LPU 9110 B 72 = 12:12:00
Kategorie H18
22.09.2007 Gigasport Mistrovství ČR na klasické trati - semif
- startovní listina
délka trati 0.00 km, převýšení 0 m, 0 kontrol tištěno 18.09.2007 21:12
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51820 Kučera Petr TUR 8902 A 4 = 11:04:00
405952 Müller Martin PHK 8903 A 4 = 11:04:00
09491 Ptáček Jiří SRK 9002 A 4 = 11:04:00
411913 Bereczki Mate 008 9002 C 7 = 11:07:00
411905 Györgyi Péter 002 8901 C 7 = 11:07:00
09847 Havlas Jan SHK 8908 B 7 = 11:07:00
52570 Coufal Radek SSU 9042 B 10 = 11:10:00
09049 Klouček Tomáš JIL 9007 A 10 = 11:10:00
49686 Zimmermann Jakub ZBM 8928 A 10 = 11:10:00
49459 Petr Jiří BFM 8901 B 13 = 11:13:00
515113 Procházka Pavel LBE 9000 A 13 = 11:13:00
515460 Slezák Zdeněk LCE 8902 A 13 = 11:13:00
53670 Janů Zdeněk KSU 9045 B 16 = 11:16:00
406959 Majláth Martin EBB 8902 C 16 = 11:16:00
515163 Nykodým Miloš ZBM 9005 A 16 = 11:16:00
52085 Hájek Daniel ZBM 8919 A 19 = 11:19:00
307266 Olhava Rastislav VSP 8901 A 19 = 11:19:00
52549 Ostřanský Josef SSU 9011 B 19 = 11:19:00
09866 Hovorka Lukáš LPU 9001 A 22 = 11:22:00
301699 Opletal Jaroslav SSU 9010 C 22 = 11:22:00
515424 Slezák Jiří LCE 9001 A 22 = 11:22:00
52161 Krejsa Martin CHT 9001 B 25 = 11:25:00
232217 Papuga Miroslav KYS 9003 C 25 = 11:25:00
52463 Štrajt Michal UOL 8903 B 25 = 11:25:00
49881 Betlach Martin DKP 9000 B 28 = 11:28:00
45241 Horvath Tamas 008 8902 C 28 = 11:28:00
515106 Kvaka Ján KYS 9002 C 28 = 11:28:00
232197 Černý Martin TAP 8902 C 31 = 11:31:00
416830 Hostaš Petr TJN 9001 B 31 = 11:31:00
232396 Kovář Jaroslav TJH 8901 B 31 = 11:31:00
411904 Györgyi Máté 002 9001 C 34 = 11:34:00
49438 Melecký Martin OOP 9000 A 34 = 11:34:00
502917 Turcsan Gabor 008 8901 C 34 = 11:34:00
53289 Pospíšek Marek TBM 8907 A 37 = 11:37:00
04671 Tesař Jan VRB 9000 B 37 = 11:37:00
301639 Zelenka Tomáš PHK 9001 A 37 = 11:37:00
51990 Kamenický Matěj OSN 9036 A 40 = 11:40:00
416837 Kobr Tomáš TJN 8901 B 40 = 11:40:00
52712 Věžník Antonín ADA 9001 A 40 = 11:40:00
416551 Pavlík Michal SSN 9001 C 43 = 11:43:00
09498 Pátek Lukáš SRK 8905 A 43 = 11:43:00
232102 Válek Filip VRB 8906 B 43 = 11:43:00
09188 Jirásek Michal SHK 8901 A 46 = 11:46:00
416527 Ringer Štefan TKE 8906 C 46 = 11:46:00
301385 Stránský Vojtěch DKP 9005 A 46 = 11:46:00
09504 Dusílek Adam SRK 8902 A 49 = 11:49:00
53836 Kolárik Jan TZL 9013 A 49 = 11:49:00
53176 Legerski Martin TRI 9003 B 49 = 11:49:00
08470 Čech Ladislav BOR 9000 B 52 = 11:52:00
515142 Klapal Jan LPU 9006 A 52 = 11:52:00
08766 Sedláček Michal TRC 8901 B 52 = 11:52:00
51109 Exner Jan JIL 9001 A 55 = 11:55:00
49429 Opletal Jan HAV 9000 B 55 = 11:55:00
232763 Vellner Gábor 002 9002 C 55 = 11:55:00
08989 Daněk Jáchym VRL 8901 B 58 = 11:58:00
303927 Klusáček Matěj ZBM 8923 A 58 = 11:58:00
301284 Šesták Jakub RBK 9001 B 58 = 11:58:00
232039 Pavlů Ondřej PGP 8904 B 61 = 12:01:00
45186 Toth Károly 008 9001 C 61 = 12:01:00
52707 Vlažný Jan LCE 8901 A 61 = 12:01:00
09091 Černý Vojtěch JIL 9006 B 64 = 12:04:00
410746 Hyka Jan TUR 9002 B 64 = 12:04:00
515150 Vozda Vojtěch KSU 9043 A 64 = 12:04:00
09385 Kubát Jan PHK 8902 A 67 = 12:07:00
352306 Přikryl Jan SSU 8945 B 67 = 12:07:00
09189 Šabatka Zdeněk SHK 8902 B 67 = 12:07:00
Kategorie H20
22.09.2007 Gigasport Mistrovství ČR na klasické trati - semif
- startovní listina
délka trati 0.00 km, převýšení 0 m, 0 kontrol tištěno 18.09.2007 21:12
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
46011 Kerényi Máté 002 8801 C 3 = 11:03:00
52462 Špacír Jan UOL 8805 B 3 = 11:03:00
52136 Bořil Tomáš ZBM 8833 A 6 = 11:06:00
502382 Morandini Viktor 002 8701 C 6 = 11:06:00
09510 Klícha Martin SRK 8801 B 9 = 11:09:00
08555 Mališ Jiří JIL 8806 A 9 = 11:09:00
49478 Černý Martin JIL 8703 A 12 = 11:12:00
09464 Panchártek Jan PHK 8802 A 12 = 11:12:00
09987 Holas Štěpán SJC 8702 E 15 = 11:15:00
07878 Kunc Petr MLA 8801 A 15 = 11:15:00
301547 Bravený Adam VBM 8801 A 18 = 11:18:00
08988 Krajíček Vojtěch VRL 8803 A 18 = 11:18:00
307292 Kvaka Ondrej KSU 8701 A 21 = 11:21:00
855555 Riechers Sören 004 8712 C 21 = 11:21:00
09099 Malý Aleš JIL 8702 R 24 = 11:24:00
52450 Poklop Martin SSU 8802 A 24 = 11:24:00
08759 Bialožyt Michal ZBM 8707 R 27 = 11:27:00
515127 Chromý Adam ZBM 8841 E 27 = 11:27:00
52706 Cahel Marek LCE 8803 A 30 = 11:30:00
500300 Lösch Sören 004 8711 C 30 = 11:30:00
52576 Strachota Petr SSU 8741 A 33 = 11:33:00
08303 Škoda Jakub VLI 8800 A 33 = 11:33:00
07865 Maliňák Štěpán KVS 8801 A 36 = 11:36:00
53594 Modrý Marek SCP 8807 B 36 = 11:36:00
52856 Navrátil Tomáš JPV 8817 C 39 = 11:39:00
08970 Šafránek Michal VRL 8804 A 39 = 11:39:00
04130 Hradec Pavel CHA 8801 A 42 = 11:42:00
303917 Tůma Marek JIL 8803 B 42 = 11:42:00
49999 Duda Antonín DKP 8701 B 45 = 11:45:00
52106 Sysel Ctibor PGP 8700 A 45 = 11:45:00
515117 Mazúr Martin ZBM 8701 R 48 = 11:48:00
1880520 Szabo Andras 005 8701 C 48 = 11:48:00
09903 Drobník Michal SJC 8709 A 51 = 11:51:00
49824 Hladílek Jan PZR 8814 B 51 = 11:51:00
53699 Kočí Martin VBM 8702 A 54 = 11:54:00
52935 Sochor Jan HAV 8801 A 54 = 11:54:00
52705 Perůtka Jan JIL 8808 A 57 = 11:57:00
08765 Trojek Pavel TRC 8803 B 57 = 11:57:00
301627 Hošek Radim VCB 8701 B 60 = 12:00:00
52965 Rajnošek Matěj OSN 8800 A 60 = 12:00:00
405883 Lenkei Zsolt 002 8802 C 63 = 12:03:00
00118 Píro Matěj TTR 8802 B 63 = 12:03:00
09373 Justa Pavel PHK 8701 R 66 = 12:06:00
53690 Zbranek Roman UOL 8812 B 66 = 12:06:00
301412 Kamaryt Tomáš MLA 8807 B 69 = 12:09:00
52551 Král Vojtěch SSU 8841 A 69 = 12:09:00
09507 Jirčák Ondřej SRK 8805 B 72 = 12:12:00
232019 Zelinka Jiří ZBM 8740 A 72 = 12:12:00
08958 Klapka Michal JIL 8701 C 75 = 12:15:00
09972 Špicar Petr SJC 8801 A 75 = 12:15:00
Kategorie H21
22.09.2007 Gigasport Mistrovství ČR na klasické trati - semif
- startovní listina
délka trati 0.00 km, převýšení 0 m, 0 kontrol tištěno 18.09.2007 21:12
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51748 Laciga Radek PGP 8202 C 5 = 11:05:00
? Novai Gyorgy 005 7702 C 5 = 11:05:00
53362 Přibyl Broněk TZL 8603 R 5 = 11:05:00
51783 Žaloudek Petr DKP 8304 C 5 = 11:05:00
05599 Gomzyk Andriy TUR 8001 C 8 = 11:08:00
51632 Kožina Petr PGP 6000 C 8 = 11:08:00
09137 Paclík Roman SHK 7801 C 8 = 11:08:00
515128 Rajnošek Zdeněk ZBM 8506 E 8 = 11:08:00
515130 Henych Martin SJC 8601 R 11 = 11:11:00
515420 Losman Petr PHK 7901 E 11 = 11:11:00
51802 Procházka Jan DKP 8201 C 11 = 11:11:00
51807 Vlach Martin DKP 8605 R 11 = 11:11:00
08931 Krejčík Jiří TZL 8301 R 14 = 11:14:00
500580 Prášil Marek SJI 7313 R 14 = 11:14:00
53367 Šidla Jan TZL 6808 E 14 = 11:14:00
51609 Zicha Jiří LCE 7708 C 14 = 11:14:00
821111 Bader Leif 004 8004 C 17 = 11:17:00
995807 Komanec Václav SHK 8406 E 17 = 11:17:00
51840 Kondrát Martin PGP 6501 C 17 = 11:17:00
515404 Šedivý Jan PGP 8409 E 17 = 11:17:00
09399 Kadeřávek Petr PHK 7605 C 20 = 11:20:00
995877 Kratochvíl Martin SJI 8304 C 20 = 11:20:00
51791 Mrázek Jan SCP 8102 E 20 = 11:20:00
09526 Vítek Tomáš PHK 7702 C 20 = 11:20:00
45427 Kisvölcsey Ákos 002 7201 C 23 = 11:23:00
09694 Novák Zdeněk NPA 7701 C 23 = 11:23:00
09000 Polák Vlastimil VRL 7702 C 23 = 11:23:00
410199 Udržal Tomáš TBM 8002 R 23 = 11:23:00
515475 Makovský Jakub TAP 8511 C 26 = 11:26:00
08298 Pachner Pavel VLI 7503 C 26 = 11:26:00
09525 Potštejnský Jan SRK 7807 C 26 = 11:26:00
49689 Stehlík Martin ZBM 8503 C 26 = 11:26:00
53373 Dlabaja Štěpán TZL 8508 R 29 = 11:29:00
515122 Henek Vladan JPV 8002 R 29 = 11:29:00
300810 Lehmann Karsten 010 7700 C 29 = 11:29:00
51303 Pavlačka Ondřej ODR 8100 C 29 = 11:29:00
52432 Axman Karel STE 8303 C 32 = 11:32:00
515478 Bukovac Palo ZBM 8101 E 32 = 11:32:00
? Harkanyi Zoltan 005 7706 C 32 = 11:32:00
09617 Pýcha Lukáš SNA 8402 C 32 = 11:32:00
53840 Barták Lukáš TZL 8302 E 35 = 11:35:00
515111 Halama Jakub KSU 7940 R 35 = 11:35:00
08301 Hora Vojtěch PGP 8301 C 35 = 11:35:00
45213 Sinko Janos 007 7700 C 35 = 11:35:00
49616 Flašar Jan VSP 8612 C 38 = 11:38:00
264637 Pospisil Vitek VSP 6800 E 38 = 11:38:00
09153 Stulík Jakub SHK 8212 C 38 = 11:38:00
53232 Štěpánek Martin TBM 7327 C 38 = 11:38:00
09626 Doucha Jiří SNA 7105 C 41 = 11:41:00
52678 Hubáček Josef LCE 6127 C 41 = 11:41:00
09693 Novák Jiří NPA 7502 R 41 = 11:41:00
51611 Princl Pavel FSP 7800 R 41 = 11:41:00
09337 Hovorka Jan LPU 7907 E 44 = 11:44:00
08188 Kadavý Petr CHA 7800 C 44 = 11:44:00
51610 Seidl Miroslav EKP 7402 R 44 = 11:44:00
500288 Štěrba Zbyněk LPU 8304 E 44 = 11:44:00
? Gosswein Csaba 005 7701 C 47 = 11:47:00
09559 Pešek Ondřej CHC 8502 C 47 = 11:47:00
04455 Pilař Karel MAS 5501 C 47 = 11:47:00
? Zsebehazy Istvan 005 7705 C 47 = 11:47:00
08277 Janata Martin DKP 8306 E 50 = 11:50:00
515082 Kořínek Jindřich TUR 8406 C 50 = 11:50:00
515114 Procházka Tomáš DKP 8200 C 50 = 11:50:00
08054 Brož Marek TUR 8402 C 53 = 11:53:00
515170 Lučan Vladimír LPU 7710 E 53 = 11:53:00
08487 Mareš Martin BOR 6501 C 53 = 11:53:00
515110 Procházka Jan PGP 8407 E 53 = 11:53:00
51750 Bořánek Petr VSP 7000 C 56 = 11:56:00
501888 Hanák Pavel STE 7101 C 56 = 11:56:00
00105 Kabáth David ZBM 8433 C 56 = 11:56:00
08529 Vobr Marek BOR 7801 C 56 = 11:56:00
08877 Bouchal Jiří VPM 8449 C 59 = 11:59:00
500878 Jedlička Michal SHK 7309 E 59 = 11:59:00
301586 Pavlík Ondřej ZLH 8601 C 59 = 11:59:00
51637 Pokorný Ondřej PGP 7506 C 59 = 11:59:00
51772 Lauerman Jan SJI 7419 R 62 = 12:02:00
53285 Mazal Zdeněk VBM 8103 C 62 = 12:02:00
07872 Rambousek Karel BSO 7907 C 62 = 12:02:00
51443 Zvěřina Petr PHK 8204 E 62 = 12:02:00
515193 Henek Michal RBK 8605 R 65 = 12:05:00
515132 Henych Petr VLI 6001 R 65 = 12:05:00
52555 Král Václav SSU 8243 R 65 = 12:05:00
52377 Vodrážka Ondřej VPM 7702 E 65 = 12:05:00
08411 Pekárek Evžen TZL 7007 R 68 = 12:08:00
08754 Sedláček Tomáš JPV 8601 C 68 = 12:08:00
51709 Tesař Pavel PGP 7708 C 68 = 12:08:00
502372 Toth Adam 008 8601 C 68 = 12:08:00
232139 Holas Tomáš JAM 7800 C 71 = 12:11:00
515009 Kozák Osvald TBM 8201 E 71 = 12:11:00
500267 Palas Jan ZBM 8507 R 71 = 12:11:00
515503 Peterka Vojtěch LLI 7502 C 71 = 12:11:00
08020 Baier Martin TUR 7603 R 74 = 12:14:00
52684 Hanslián David LCE 7835 R 74 = 12:14:00
416752 Hrnčiar Dušan FBA 7703 C 74 = 12:14:00
533303 Piják Ondrej BBA 8204 C 74 = 12:14:00
09698 Antoš Filip NPA 8001 C 77 = 12:17:00
52754 Bučánek Antonín ODR 8400 C 77 = 12:17:00
515067 Fibír Tomáš FSP 7901 C 77 = 12:17:00
52331 Kadlec Jan SJI 8306 C 77 = 12:17:00
232006 Bukovac Maroš ZBM 7605 C 80 = 12:20:00
232330 Kovář Miroslav SCP 8103 R 80 = 12:20:00
410337 Otrusina Jiří ZBM 8201 C 80 = 12:20:00
500263 Švihovský Jaromír SJC 8005 R 80 = 12:20:00
253362 Bencúr Juraj LCE 7701 C 83 = 12:23:00
09360 Černý Michal PHK 8005 C 83 = 12:23:00
52300 Pašek František DKP 7600 C 83 = 12:23:00
52288 Tomanek Daniel STE 7401 C 83 = 12:23:00
06429 Neumann Josef 003 1111 C 86 = 12:26:00
52340 Polášek Jan TZL 8601 R 86 = 12:26:00
515174 Smola Michal TZL 8131 E 86 = 12:26:00
51770 Venhoda Milan SJI 7104 C 86 = 12:26:00
? Kovacs Adam 005 7704 C 89 = 12:29:00
52852 Ondráček Radim EKP 7414 C 89 = 12:29:00
841101 Schulte-Zurhausen Roman 004 1114 C 89 = 12:29:00
52105 Sysel Ondřej PGP 8302 C 89 = 12:29:00
515094 Čech Radovan TBM 7835 E 92 = 12:32:00
52201 Novotný Radek PHK 7402 R 92 = 12:32:00
515179 Turczer Petr KSU 7945 C 92 = 12:32:00
09140 Weiner Jakub SHK 7911 C 92 = 12:32:00
08980 Hanč Petr VRL 8001 C 95 = 12:35:00
51628 Hýbl Lukáš PGP 7504 C 95 = 12:35:00
515015 Janeček Oldřich DKP 8211 C 95 = 12:35:00
51797 Mrázek Jiří DKP 7911 R 95 = 12:35:00
? Baracsi Gabor 005 7707 C 98 = 12:38:00
09133 Hepner David SHK 7601 E 98 = 12:38:00
51745 Matějů Luboš PGP 7601 E 98 = 12:38:00
52212 Slováček Tomáš TZL 8002 C 98 = 12:38:00
500850 Dlabaja Tomáš ZBM 8308 E 101 = 12:41:00
515464 Janovský Tomáš PGP 6401 C 101 = 12:41:00
515024 Šurgan Štefan TUR 7900 C 101 = 12:41:00
Kategorie H35
22.09.2007 Gigasport Mistrovství ČR na klasické trati - semif
- startovní listina
délka trati 0.00 km, převýšení 0 m, 0 kontrol tištěno 18.09.2007 21:12
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 25 = 11:25:00
......................... VAK C 28 = 11:28:00
52780 Štětínský Pavel MOV 7104 C 31 = 11:31:00
08893 Žemlík Pavel TZL 7135 C 34 = 11:34:00
151268 Gran Björn-Axel 004 7000 C 37 = 11:37:00
51684 Vinš Pavel DKL 6900 C 40 = 11:40:00
515468 Fiala Jan BBM 7205 C 43 = 11:43:00
49674 Fučík Karel VBM 7246 C 46 = 11:46:00
53890 Šamánek Petr ZVS 6901 C 49 = 11:49:00
515108 Gajda Jan VSP 6801 C 52 = 11:52:00
232327 Petřivalský Marek STE 6907 C 55 = 11:55:00
02460 Baldrian Petr PGP 7203 C 58 = 11:58:00
229388 Pavlík Radek KSU 6849 C 61 = 12:01:00
49342 Dvořáček Petr TBM 7013 C 64 = 12:04:00
09230 Fencl Petr LPU 6901 C 67 = 12:07:00
07203 Schröter Pavel HAR 7203 C 70 = 12:10:00
52778 Svěchota Milan MOV 7202 C 73 = 12:13:00
09849 Hanovec Petr SHK 7101 C 76 = 12:16:00
232429 Žebrák Zbyněk MOV 7105 C 79 = 12:19:00
52109 Rakovec Michal SCP 6901 C 82 = 12:22:00
09407 Kunart Tomáš PHK 7205 C 85 = 12:25:00
51932 Klech Richard VRB 7201 C 88 = 12:28:00
08785 Szturc Radek TRC 6800 C 91 = 12:31:00
08255 Zuzánek Zdeněk TJN 5901 C 94 = 12:34:00
416048 Podmolík Tomáš TZL 6915 C 97 = 12:37:00
00101 Zřídkaveselý Libor ZBM 7207 R 100 = 12:40:00
515065 Datel Jiří DKL 7101 C 103 = 12:43:00
53735 Hrouda Petr VBM 6900 C 106 = 12:46:00
680505 High Darrell 006 6801 C 109 = 12:49:00
Kategorie H40
22.09.2007 Gigasport Mistrovství ČR na klasické trati - semif
- startovní listina
délka trati 0.00 km, převýšení 0 m, 0 kontrol tištěno 18.09.2007 21:12
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 11:01:00
......................... VAK C 4 = 11:04:00
51911 Vičan Lubomír ABR 6501 C 7 = 11:07:00
331690 Mudrák Stanislav LCE 6701 C 10 = 11:10:00
219293 Seifert Jan DKP 6501 C 13 = 11:13:00
52663 Hadač Miroslav AOP 6501 C 16 = 11:16:00
09632 Hanuš Pavel LTU 6501 C 19 = 11:19:00
253352 Valach Petr LPU 6505 C 22 = 11:22:00
09369 Hlaváček Lubomír PHK 6401 C 25 = 11:25:00
52520 Skyva Petr STE 6501 C 28 = 11:28:00
51836 Voborník Petr CTB 6601 C 31 = 11:31:00
406918 Hierweg Karol BBA 5801 C 34 = 11:34:00
515436 Sochor Tomáš HAV 6301 C 37 = 11:37:00
53856 Končák Jaroslav HLV 6321 C 40 = 11:40:00
08512 Krejčí Jaroslav BOR 6302 C 43 = 11:43:00
52459 Šimek Roman UOL 6503 C 46 = 11:46:00
49467 Svoboda Martin BFM 6701 C 49 = 11:49:00
52667 Mlynárik Peter ZBM 6526 C 52 = 11:52:00
51929 Tichý Martin TJH 6401 C 55 = 11:55:00
416072 Kunčar Vít LCE 6602 C 58 = 11:58:00
232736 Mokrý Jan ABM 6611 C 61 = 12:01:00
352349 Tesař Jiří VOV 6702 C 64 = 12:04:00
07879 Kunc Petr MLA 6601 C 67 = 12:07:00
09270 Procházka Tomáš LPU 6503 C 70 = 12:10:00
53455 Petráček Aleš SJI 6301 C 73 = 12:13:00
307352 Pollak Jozef TKE 6001 C 76 = 12:16:00
08218 Stárek Filip TUR 6602 C 79 = 12:19:00
51873 Řeháček Petr ABR 6302 C 82 = 12:22:00
07763 Hradecký Jaroslav DOK 6300 C 85 = 12:25:00
515448 Illner Jakub DKP 6601 C 88 = 12:28:00
52753 Schuster Martin AOP 6502 C 91 = 12:31:00
52971 Mezník Vladimír LBE 6400 C 94 = 12:34:00
232416 Holec Jan MOV 6701 C 97 = 12:37:00 neregistro
08859 Šimek Tomáš FSP 6304 C 100 = 12:40:00
51418 Zimmermann Pavel KRE 6401 C 103 = 12:43:00
08185 Vydra Ivan PEN 6600 C 106 = 12:46:00
500581 Hlava Miroslav KON 6515 C 109 = 12:49:00
53271 Ptáček Pavel BBM 6508 C 112 = 12:52:00
51508 Valenta Jiří LCE 6301 C 115 = 12:55:00
08788 Trojek Jakub TRC 6400 C 118 = 12:58:00
09231 Kaplan Jan LPU 6401 C 121 = 13:01:00
09124 Chmelař Pavel SHK 6402 C 124 = 13:04:00
515457 Volf Karel ZPV 6604 C 127 = 13:07:00
51909 Sklenář Josef SBR 6601 C 130 = 13:10:00
52341 Schäfer Michal TZL 6304 C 133 = 13:13:00
405971 Petržela Pavel LTU 6301 C 136 = 13:16:00
09424 Novotný Milan PHK 6502 C 139 = 13:19:00
52506 Hepnar Lubomír STE 6307 C 142 = 13:22:00
53140 Žanda Jan CTB 6701 C 145 = 13:25:00
418952 Laine Marko BBA 6301 C 148 = 13:28:00
303932 Krhut Libor HAV 6302 C 151 = 13:31:00
53827 Sedláček Jaroslav HLV 6404 C 154 = 13:34:00
51881 Kolář Rudolf ABR 6301 C 157 = 13:37:00
49818 Betlach Miroslav DKP 6300 C 160 = 13:40:00
410170 Peřinka Jan AOP 6301 C 163 = 13:43:00
52695 Hubáček Jaroslav LCE 6311 C 166 = 13:46:00
410783 Procházka Radek LPU 6504 C 169 = 13:49:00
Kategorie H45
22.09.2007 Gigasport Mistrovství ČR na klasické trati - semif
- startovní listina
délka trati 0.00 km, převýšení 0 m, 0 kontrol tištěno 18.09.2007 21:12
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 11:01:00
......................... VAK C 4 = 11:04:00
49897 Kadaňka Jiří ROV 6001 C 7 = 11:07:00
52534 Višňa Milan STE 5904 C 10 = 11:10:00
307357 Petrinec Milan RBA 5802 C 13 = 11:13:00
218793 Kunčar Antonín LCE 5802 C 16 = 11:16:00 neregistro
53221 Hirš Libor VBM 6000 C 19 = 11:19:00
301183 Novotný Miroslav LPU 5905 C 22 = 11:22:00
50000 Dikoš Pavel BOR 6003 C 25 = 11:25:00
301235 Šuler Josef TBM 6005 C 28 = 11:28:00
49419 Belkovics Jan HAV 5800 C 31 = 11:31:00
52063 Korpas Jaroslav LBM 6113 C 34 = 11:34:00
08660 Prokop Lubomír TRI 6001 C 37 = 11:37:00
207811 Šváb Jan FSP 5801 C 40 = 11:40:00
08902 Grepl Ladislav KON 6111 C 43 = 11:43:00
08103 Nerad Jaroslav LIT 5802 C 46 = 11:46:00
307259 Korim Juraj TKE 6003 C 49 = 11:49:00
52248 Nešpor Jan TTR 6101 C 52 = 11:52:00
301626 Hošek Lubomír VCB 6101 C 55 = 11:55:00
301648 Hausvater Karel SHK 5801 C 58 = 11:58:00
08276 Neumann Jaroslav STE 5902 C 61 = 12:01:00
52498 Jeřábek Luboš JPV 6112 C 64 = 12:04:00
51133 Janovič Ondřej SKV 5901 C 67 = 12:07:00
09071 Král Martin JIL 6101 C 70 = 12:10:00
49998 Vydra Pavel PEN 6200 C 73 = 12:13:00
51960 Kamenický Radan OSN 6004 C 76 = 12:16:00
51227 Poloprutský Tomáš VLI 6205 C 79 = 12:19:00
51335 Formanko Dušan RBA 5801 C 82 = 12:22:00
52776 Ryšavý Jiří MOV 5803 C 85 = 12:25:00
52700 Slezák Libor LCE 6207 C 88 = 12:28:00
51914 Vrábel Jaromír SBR 6102 C 91 = 12:31:00
410327 Šebesta Vlastislav TBM 5807 C 94 = 12:34:00
52632 Peths Pavel KRN 5801 C 97 = 12:37:00
352336 Křeček Miroslav ZPV 6213 C 100 = 12:40:00
52282 Němeček Jan VSP 6201 C 103 = 12:43:00
08220 Konopáč Jiří TUR 5803 C 106 = 12:46:00
07762 Kořínek Zdeněk DOK 6200 C 109 = 12:49:00
51406 Blabla Zdeněk PCB 5901 C 112 = 12:52:00
52501 Albert František STE 5804 C 115 = 12:55:00
52146 Wurzel Břetislav OSN 6005 C 118 = 12:58:00
307398 Šoltés František SSN 6202 C 121 = 13:01:00
07880 Milota Josef MLA 5801 C 124 = 13:04:00
04644 Skryja Bořivoj PZR 6106 C 127 = 13:07:00
515090 Pulec Pavel VBM 6201 C 130 = 13:10:00
52202 Dvorský Ilja SKM 6103 C 133 = 13:13:00
09277 Roudný Václav LPU 6102 C 136 = 13:16:00
08478 Janás Jiří BOR 6201 C 139 = 13:19:00
232152 Opletal Jaroslav HAV 6200 C 142 = 13:22:00
52080 Matyáš Petr LBM 6110 C 145 = 13:25:00
515097 Borovička Milan FSP 6104 C 148 = 13:28:00
52238 Sysel Svatobor TTR 6202 C 151 = 13:31:00
06607 Bořil Petr OSN 6207 C 154 = 13:34:00
307361 Mazúr Milan RBA 6201 C 157 = 13:37:00
52702 Plášek Martin LCE 6118 C 160 = 13:40:00
53260 Pospíšek Zbyněk TBM 6007 C 163 = 13:43:00
52526 Václavek Tomáš STE 5809 C 166 = 13:46:00
Kategorie H50
22.09.2007 Gigasport Mistrovství ČR na klasické trati - semif
- startovní listina
délka trati 0.00 km, převýšení 0 m, 0 kontrol tištěno 18.09.2007 21:12
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51965 Procházka Antonín DCE 5500 C 0 = 11:00:00
09201 Klimpl Petr LPU 5401 C 3 = 11:03:00
52666 Kostka Evžen AOP 5701 C 6 = 11:06:00
08260 Novotná Otakar TJN 5604 C 9 = 11:09:00
09234 Juračka Vojtěch LPU 5404 C 12 = 11:12:00
52982 Jelínek Petr MOV 5502 C 15 = 11:15:00
53322 Slováček Rudolf TZL 5402 C 18 = 11:18:00
09400 Běhoun Pavel PHK 5701 C 21 = 11:21:00
52711 Věžník Antonín ADA 5505 C 24 = 11:24:00
52357 Hrstka Vladislav JHB 5702 C 27 = 11:27:00
52530 Zdráhal Tomáš STE 5301 C 30 = 11:30:00
52752 Juračka Zdeněk HAV 5702 C 33 = 11:33:00
53157 Záhorec František CHT 5502 C 36 = 11:36:00
52251 Koudelný Jiří TTR 5401 C 39 = 11:39:00
53370 Krajča Pavel TZL 5705 C 42 = 11:42:00
49990 Ludvík Petr STB 5701 C 45 = 11:45:00
51581 Bochenek Milan EKP 5601 C 48 = 11:48:00
52759 Jahn Pavel SCP 5500 C 51 = 11:51:00
00909 Mižúr Ján FBA 5501 C 54 = 11:54:00
52156 Šámal Václav PGP 5601 C 57 = 11:57:00
52078 Henek Milan RBK 5307 C 60 = 12:00:00
53398 Hauerland Jaroslav LCE 5501 C 63 = 12:03:00 neregistro
416300 Kulhavý Josef ZAM 5751 C 66 = 12:06:00 neregistro
46281 Fedor Jozef SPE 5701 C 69 = 12:09:00
45439 Bugár József 009 5500 C 72 = 12:12:00
52275 Škorpil Martin VSP 5700 C 75 = 12:15:00
45477 Biró Sándor 002 5301 C 78 = 12:18:00
53320 Nečas Rudolf TZL 5703 C 81 = 12:21:00
49854 Rapant Jaroslav JZL 5501 C 84 = 12:24:00
336709 Jedlička Miroslav JEN 5301 C 87 = 12:27:00
07886 Chotětický Václav MAS 5200 C 90 = 12:30:00
51816 Folprecht Miroslav TUR 5501 C 93 = 12:33:00
52556 Strachota Jaroslav SSU 5600 C 96 = 12:36:00
410797 Gazdačko Milan SHK 5702 C 99 = 12:39:00
51973 Jaroš Vladimír DCE 5400 C 102 = 12:42:00
52428 Jirka Jiří ZPV 5501 C 105 = 12:45:00
219273 Ptáček Ladislav BBM 5300 C 108 = 12:48:00
49416 Rychlý Miloš OOP 5302 C 111 = 12:51:00
08789 Bialožyt Miroslav TRC 5701 C 114 = 12:54:00
53649 Janů Zdeněk KSU 5749 C 117 = 12:57:00
53842 Žaludek Jindřich TZL 5410 C 120 = 13:00:00
217560 Živěla Aleš LOL 5703 C 123 = 13:03:00
352328 Vojtášek Jan SBR 5301 C 126 = 13:06:00
52027 Robotka Libor PBM 1104 C 129 = 13:09:00 neregistro
416324 Cabrnoch Jiří DKL 5400 C 132 = 13:12:00
08863 Sýkora Jiří AOP 5401 C 135 = 13:15:00
08250 Táborský Ondřej TJN 5605 C 138 = 13:18:00
09301 Štěrba Pavel LPU 5408 C 141 = 13:21:00
352301 Slivečka Jaromír MOV 5601 C 144 = 13:24:00
09402 Dušátko Petr PHK 5702 C 147 = 13:27:00
52669 Jelínek Roman ADA 5506 C 150 = 13:30:00
52525 Václavek Jiří STE 5701 C 153 = 13:33:00
52398 Čevela Jaromír TZL 5301 C 156 = 13:36:00
Kategorie H55
22.09.2007 Gigasport Mistrovství ČR na klasické trati - semif
- startovní listina
délka trati 0.00 km, převýšení 0 m, 0 kontrol tištěno 18.09.2007 21:12
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 3 = 11:03:00
......................... VAK C 6 = 11:06:00
51343 Brumek Stanislav DKL 5201 C 9 = 11:09:00
219271 Jelínek Vít TZL 5102 C 12 = 11:12:00
51741 Uher Petr VSP 5001 C 15 = 11:15:00
09686 Novák Karel NPA 5001 C 18 = 11:18:00
? Hegedus Zoltan 005 5005 C 21 = 11:21:00
52774 Juřeník Josef MOV 5201 C 24 = 11:24:00
411760 Hamáček Bohuslav LBE 5000 C 27 = 11:27:00
336704 Babický Tomáš DLT 5001 C 30 = 11:30:00
51813 Kubíček Zdeněk TUR 4802 C 33 = 11:33:00
500289 Přeček Zdeněk SCP 5200 C 36 = 11:36:00
09774 Erlebach Josef JIL 5201 C 39 = 11:39:00
51910 Toman Stanislav ABR 4801 C 42 = 11:42:00
410398 Denemarek Oldřich BBM 5100 C 45 = 11:45:00
08861 Peterka František TJP 4900 C 48 = 11:48:00
04466 Vincze István TKE 4901 C 51 = 11:51:00
07751 Rančák Josef DOK 5000 C 54 = 11:54:00
53810 Pěček Vítězslav SKM 4903 C 57 = 11:57:00
52107 Sysel Zdeněk PGP 5200 C 60 = 12:00:00
51989 Blecha Ladislav FJI 5106 C 63 = 12:03:00
08720 Jurčák Karel SOP 5101 C 66 = 12:06:00
52171 Sikora Miroslav BOV 4802 C 69 = 12:09:00
09260 Farář Václav LPU 5201 C 72 = 12:12:00
51760 Stehno Pavel DKP 4900 C 75 = 12:15:00
533305 Máj Štefan BBA 5200 C 78 = 12:18:00
04511 Máthé István 002 5201 C 81 = 12:21:00
08299 Přinda Oldřich VLI 5101 C 84 = 12:24:00
51293 Perůtka Karel LCE 4901 C 87 = 12:27:00
53305 Dokoupil Vladimír VBM 4806 C 90 = 12:30:00
52762 Novotný Stanisl OOP 4800 C 93 = 12:33:00
52413 Skácel Jaroslav KON 4617 C 96 = 12:36:00
416088 Peška Antonín HLV 4801 C 99 = 12:39:00
52517 Sklenář Antonín STE 4801 C 102 = 12:42:00
52229 Šorm Miroslav DKL 5200 C 105 = 12:45:00
53848 Jelínek Petr TZL 4902 C 108 = 12:48:00
51643 Hořínek Jaroslav VSP 5000 C 111 = 12:51:00
09687 Kalibán Jaroslav NPA 5101 C 114 = 12:54:00
52783 Rokosz Bohumil MOV 4803 C 117 = 12:57:00
51283 Tvrdek Vojtěch LBE 4900 C 120 = 13:00:00
Kategorie H60
22.09.2007 Gigasport Mistrovství ČR na klasické trati - semif
- startovní listina
délka trati 0.00 km, převýšení 0 m, 0 kontrol tištěno 18.09.2007 21:12
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 71 = 12:11:00
......................... VAK C 74 = 12:14:00
49651 Bauer Emil VBM 4410 C 77 = 12:17:00
53860 Žemlík Jan TZL 4325 C 80 = 12:20:00
09577 Starý Břetislav BOV 4402 C 83 = 12:23:00
51904 Blažek Václav SBR 4701 C 86 = 12:26:00
52766 Nosek Jiří OOP 4401 C 89 = 12:29:00
51939 Klech Josef HOB 4701 C 92 = 12:32:00
06645 Valter Petr KBP 4500 C 95 = 12:35:00
08805 Nosál Stanislav SLA 4600 C 98 = 12:38:00
51562 Buriánek Jaromír SCP 4700 C 101 = 12:41:00
06113 Maceček Karel VLI 4100 C 104 = 12:44:00
51994 Pospíšil Jaromír PZR 4417 C 107 = 12:47:00
07882 Fišák Jan MLA 4401 C 110 = 12:50:00
09554 Švadlena Jiří CHC 4601 C 113 = 12:53:00
352330 Ostřanský Josef SSU 4302 C 116 = 12:56:00
07890 Jirásek Jaroslav SCH 4701 C 119 = 12:59:00
416129 Vyškovský Ivan ZVS 4301 C 122 = 13:02:00
51800 Procházka Zdenko DKP 4300 C 125 = 13:05:00
53819 Zajíc Alois SKM 4633 C 128 = 13:08:00
07906 Klimánek Miloslav UVP 4700 C 131 = 13:11:00
09798 Hrobař Rudolf SRK 4702 C 134 = 13:14:00
52660 Vlach Oldřich VOV 4401 C 137 = 13:17:00
52174 Ptáček Jiří BOV 4401 C 140 = 13:20:00
53217 Chmelík Aleš VBM 4732 C 143 = 13:23:00
Kategorie H65
22.09.2007 Gigasport Mistrovství ČR na klasické trati - semif
- startovní listina
délka trati 0.00 km, převýšení 0 m, 0 kontrol tištěno 18.09.2007 21:12
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 39 = 11:39:00
219120 Hýbal Ladislav BBA 4101 C 42 = 11:42:00
51763 Ďurčat Jozef DKP 3800 C 45 = 11:45:00
301345 Gřunděl Ivan SJH 4201 C 48 = 11:48:00
09103 Máslo Miroslav SHK 4001 C 51 = 11:51:00
09102 Mikulecký Jan PHK 3801 C 54 = 11:54:00
301487 Sklenář Jan MLA 4201 C 57 = 11:57:00
51215 Novotný František PUL 4200 C 60 = 12:00:00
51700 Attl Vladimír PGP 3800 C 63 = 12:03:00
52665 Sedlář Vladimír AOP 4201 C 66 = 12:06:00
04131 Beránek Miroslav BOR 3900 C 69 = 12:09:00
07893 Lisý Jan ONO 4201 C 72 = 12:12:00
Kategorie H70
22.09.2007 Gigasport Mistrovství ČR na klasické trati - semif
- startovní listina
délka trati 0.00 km, převýšení 0 m, 0 kontrol tištěno 18.09.2007 21:12
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 11:01:00
04132 Křtěnský Jaroslav BOR 3600 C 4 = 11:04:00
08963 Zemánek Bohumil VRL 3601 C 7 = 11:07:00
52180 Boudný Zdeněk SJI 3709 C 10 = 11:10:00
416096 Řezanina Josef ZVS 3701 C 13 = 11:13:00
53375 Láznička Alois TZL 3613 C 16 = 11:16:00
500268 Havlík Jaroslav SJC 3601 C 19 = 11:19:00
08541 Langr Jan BOR 3601 C 22 = 11:22:00
Kategorie H75
22.09.2007 Gigasport Mistrovství ČR na klasické trati - semif
- startovní listina
délka trati 0.00 km, převýšení 0 m, 0 kontrol tištěno 18.09.2007 21:12
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 2 = 11:02:00
52561 Sita Vratislav SSU 3000 C 5 = 11:05:00
53531 Balcar Miroslav CHA 3200 C 8 = 11:08:00
53321 Valla Stanislav TZL 3125 C 11 = 11:11:00
51623 Petr Miroslav TKP 2700 C 14 = 11:14:00 neregistro
Kategorie T3
22.09.2007 Gigasport Mistrovství ČR na klasické trati - semif
- startovní listina
délka trati 0.00 km, převýšení 0 m, 0 kontrol tištěno 18.09.2007 21:12
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 50 = 11:50:00
04647 Német Kryštof STE 9308 B 52 = 11:52:00
301313 Mrázová Pavla DCE 9350 B 54 = 11:54:00
232740 Mokrá Regina ABM 6854 C 56 = 11:56:00
301201 Potěšil Václav VBM 5613 C 58 = 11:58:00
307332 Sklenář Martin SBR 9501 C 60 = 12:00:00
52206 Strnadlová Zdeňka SKM 5557 C 62 = 12:02:00
416087 Končáková Klára HLV 9555 C 64 = 12:04:00
......................... VAK C 66 = 12:06:00
? Vavrysová Barbara LCE 9751 C 68 = 12:08:00
218977 Koláriková Lucie TZL 9451 B 70 = 12:10:00
232250 Bořil Jan OSN 9700 C 72 = 12:12:00
307368 Jánoška Tomáš RBA 9301 C 74 = 12:14:00
52062 Korpasová Tereza LBM 9898 C 76 = 12:16:00
53599 Bořánková Karolína VSP 9550 C 78 = 12:18:00
......................... VAK C 80 = 12:20:00
52006 Kazda Bohumil RBK 6201 C 82 = 12:22:00
52904 Ludvík Matyáš STB 9801 C 84 = 12:24:00
416028 Hiršová Gabriela VBM 9651 C 86 = 12:26:00
08713 Peřinka Jan AOP 9101 A 88 = 12:28:00
07901 Matějů Ivan UVP 4600 C 90 = 12:30:00
......................... VAK C 92 = 12:32:00
232322 Čech Jan SJI 9601 B 94 = 12:34:00
52519 Skyva Petr STE 9307 B 96 = 12:36:00
? Heckelová Libuše LCE C 98 = 12:38:00 neregistro
? Leite Gunna KSU 8585 C 100 = 12:40:00 neregistro
331655 Kvasničková Lucie VRL 8254 C 102 = 12:42:00
......................... VAK C 104 = 12:44:00
53502 Smolka Ondřej TJP 9401 B 106 = 12:46:00
52658 Pavlíková Hana ZLH 5950 C 108 = 12:48:00
410790 Novotná Klára PHK 9751 C 110 = 12:50:00
218973 Kundratová Jana JZL 7351 C 112 = 12:52:00
53237 Potěšil Tomáš VBM 9103 C 114 = 12:54:00
......................... VAK C 116 = 12:56:00
301308 Krumpholcová Jarmila HOB 5655 C 118 = 12:58:00
51177 Procházková Marie DCE 9550 B 120 = 13:00:00
? Heckel Egon LCE C 122 = 13:02:00 neregistro
416014 Mokrý Ondřej ABM 9410 B 124 = 13:04:00
......................... VAK C 126 = 13:06:00
352332 Sklenářová Lenka SBR 6851 C 128 = 13:08:00
51307 Christovová Marie SKM 5851 C 130 = 13:10:00
53839 Žaludek Jindřich TZL 8904 B 132 = 13:12:00
51995 Kamenický Jeroným OSN 9549 C 134 = 13:14:00
......................... VAK C 136 = 13:16:00
219219 Sedláček Ondřej HLV 9732 C 138 = 13:18:00
232243 Peřinková Petra AOP 9451 C 140 = 13:20:00
51123 Doležel Ondřej STE 9202 B 142 = 13:22:00
416029 Hirš Otakar VBM 9801 C 144 = 13:24:00
? Heckel Egon LCE C 146 = 13:26:00 neregistro
......................... VAK C 148 = 13:28:00
Kategorie T5
22.09.2007 Gigasport Mistrovství ČR na klasické trati - semif
- startovní listina
délka trati 0.00 km, převýšení 0 m, 0 kontrol tištěno 18.09.2007 21:12
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 11:01:00
219202 Hausvaterová Pavla SHK 8654 C 3 = 11:03:00
08916 Pernička Petr TZL 7336 C 5 = 11:05:00
52283 Gajdová Kristina VSP 7752 C 7 = 11:07:00
......................... VAK C 9 = 11:09:00
416084 Sedláčková Jana HLV 7060 C 11 = 11:11:00
52469 Vašíček Michal UOL 8908 B 13 = 11:13:00
219279 Kulhavá Šárka SRK 9356 C 15 = 11:15:00
......................... VAK C 17 = 11:17:00
232260 Hájek Petr ZBM 6301 C 19 = 11:19:00
......................... VAK C 21 = 11:21:00
......................... VAK C 23 = 11:23:00
416265 Procházková Klára LPU 9451 A 25 = 11:25:00
53869 Vavrys Johan LCE 9302 B 27 = 11:27:00
......................... VAK C 29 = 11:29:00
04772 Hercigová Anna JHB 9159 C 31 = 11:31:00
05623 Kovacs Zoltan 008 6701 C 33 = 11:33:00
......................... VAK C 35 = 11:35:00
09830 Novotná Markéta PHK 9451 A 37 = 11:37:00
51595 Kupcová Veronika EKP 7850 C 39 = 11:39:00
232189 Gabrovská Lucie TAP 8854 C 41 = 11:41:00
......................... VAK C 43 = 11:43:00
211576 Stluková Eliška PCB 6851 C 45 = 11:45:00
301135 Němeček Jan KAM 9300 B 47 = 11:47:00
49462 Svobodová Radka BFM 9451 B 49 = 11:49:00
224870 Truhlář Karel ADA 5111 C 51 = 11:51:00
......................... VAK C 53 = 11:53:00
08769 Szturc Jan TRC 9003 B 55 = 11:55:00
08966 Hlaváčová Lucie VRL 7353 C 57 = 11:57:00
352303 Slivečka Jan MOV 8901 B 59 = 11:59:00
......................... VAK C 61 = 12:01:00
09172 Gazdačková Michala SHK 8653 C 63 = 12:03:00
52670 Smětáková Ivana HLV 8153 C 65 = 12:05:00
330683 Kavan Luboš SKM 6301 C 67 = 12:07:00
......................... VAK C 69 = 12:09:00
410321 Jordanov Nikolaj VBM 6501 C 71 = 12:11:00
52662 Vaňák Milan LOL 6200 C 73 = 12:13:00 neregistro
52029 Korpasová Ivana LBM 7362 C 75 = 12:15:00
......................... VAK C 77 = 12:17:00
08108 Nerad Jaroslav LIT 9001 C 79 = 12:19:00
09938 Matusova Petra SJC 8755 C 81 = 12:21:00
51993 Kamenický Tobiáš OSN 9339 B 83 = 12:23:00
......................... VAK C 85 = 12:25:00
301553 Horčička Petr UOL 7007 C 87 = 12:27:00 neregistro
405953 Egrt Martin SHK 9203 B 89 = 12:29:00
246864 Kolárik Tomáš TZL 9302 B 91 = 12:31:00
......................... VAK C 93 = 12:33:00
? Lux Andrea 005 7777 C 95 = 12:35:00
63416 Bohatá Jana VSP 9551 C 97 = 12:37:00
53845 Hýblová Lenka ZBM 8754 C 99 = 12:39:00
......................... VAK C 101 = 12:41:00
301132 Kulhavá Eliška SRK 9655 B 103 = 12:43:00
......................... VAK C 105 = 12:45:00
04773 Fencíková Lucie JHB 9160 C 107 = 12:47:00
......................... VAK C 109 = 12:49:00
331424 Svízela Vojtěch LCE 9105 C 111 = 12:51:00
232647 Maňák Matěj PHK 9302 C 113 = 12:53:00
416086 Končáková Kateřina HLV 6856 C 115 = 12:55:00
09128 Mádle Petr SHK 6101 C 117 = 12:57:00
......................... VAK C 119 = 12:59:00
Kategorie T7
22.09.2007 Gigasport Mistrovství ČR na klasické trati - semif
- startovní listina
délka trati 0.00 km, převýšení 0 m, 0 kontrol tištěno 18.09.2007 21:12
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 11:00:00
52861 Daňková Petra JPV 8575 C 2 = 11:02:00
09003 Machek Vojta VRL 9102 B 4 = 11:04:00
......................... VAK C 6 = 11:06:00
52765 Válka Jan SOP 7811 C 8 = 11:08:00
......................... VAK C 10 = 11:10:00
......................... VAK C 12 = 11:12:00
53679 Rouš Pavel VBM 8102 C 14 = 11:14:00
08496 Steinz Radek BOR 8403 C 16 = 11:16:00 neregistro
......................... VAK C 18 = 11:18:00
416012 Hrobař Štěpán ABM 9106 B 20 = 11:20:00
53318 Nečas Tomáš TZL 8801 B 22 = 11:22:00
......................... VAK C 24 = 11:24:00
515159 Kříž Lukáš TTR 8201 C 26 = 11:26:00
......................... VAK C 28 = 11:28:00
04352 Gazdačko Jan SHK 8404 C 30 = 11:30:00
416140 Khel Richard SCP 7500 C 32 = 11:32:00
......................... VAK C 34 = 11:34:00
331675 Michálková Renata LCE 8151 C 36 = 11:36:00
579123 Potchepko Dmitri LPU 7621 C 38 = 11:38:00 neregistro
......................... VAK C 40 = 11:40:00
52855 Černohous Jan JPV 8335 C 42 = 11:42:00
08982 Kutlvašr Ruda VRL 7601 C 44 = 11:44:00
08473 Bogar František BOR 8904 C 46 = 11:46:00
......................... VAK C 48 = 11:48:00